Iza ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” opublikowała zjawiskowe zdjęcie! Zobaczcie reakcję Kamila…

15 lipca 2021
Przez: : M.J

Na instagramowym profilu Izy z piątego sezonu programu Ślub od pierwszego wejrzenia pojawiło się zdjęcie, które zostało licznie skomplementowane przez internautów. Swój komentarz pod fotografią zostawił również Kamil. Co napisał?

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Piąty sezon kontrowersyjnego eksperymentu społecznego ostatecznie okazał się strzałem w dziesiątkę dla jednej z par. Iza i Kamil poznali się w dniu swojego ślubu i pomimo że nie od razu wpadli sobie w oko, to postanowili kontynuować swoją relację. W związku tej dwójki nie brakowało chwil zwątpienia, jednak za każdym razem walczyli o swoje małżeństwo. Jakiś czas temu obydwoje ogłosili, że chcą zmienić swoje życie.

https://www.instagram.com/p/CQ5xrLyMLad/

Kamil przeprowadził się do swojej małżonki stawiając wszystko na jedną kartę. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku Izy i Kamila eksperci nie pomylili się. Pomimo tego, że wielu widzów uznawało, że Kamil nie pasuje do Izy, oni udowodnili, że dwie nieznane sobie wcześniej osoby mogą zbudować udaną relację.

Zobacz także: Iza i Kamil ogłosili szczęśliwą nowinę!

Nie da się również ukryć, że udział w programie spowodował, że para stała się osobami publicznymi. Zarówno Iza, jak i jej mąż są aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych i to właśnie tam mają stały kontakt z osobami, które im kibicują. Tym razem uczestniczka Ślubu… udostępniła zdjęcie, które zachwyciło nie tylko internautów, ale również jej małżonka. Zobaczcie, co napisał!

Iza pokazała zjawiskowe zdjęcie

Na profilu Izabeli pojawiło się kolejna fotografia z sesji zdjęciowej, która urzekła jej obserwatorów.
Na fotkę swojej małżonki nie został obojętny Kamil, który krótkim wpisem tylko potwierdziła, że w ich małżeństwie wszystko dobrze się układa:

“Moje Serduszko 😍❤️❤️”– napisał Kamil

Komentarze od internautów również mówią same za siebie:

Wyglądasz jak milion $$$$ 😍”

“Patrząc na fotkę zaczęłam się zastanawiać kogo obserwuje 😉 nie poznałam ! Jest ogień 🔥”

“Przepiękna kobieta 🔥❤️”

Miłość zdecydowanie służy Izie!

Trzymaliście kciuki za Izę i Kamila?

Źródło: Instagram Izy Juszczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej