Izabela „Izka” Knioła: [wiek, Instagram, partner, 40 kontra 20]

16 listopada 2022
Przez: : W.M.

Izka Knioła to jedna z uczestniczek 2. edycji programu 40 kontra 20, który powraca na ekrany po wielu miesiącach przerwy. Kim jest Izabela Knioła? Ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień i o jakim mężczyźnie marzy Izka z 40 kontra 20?

Izka Knioła: wiek

Izabela Knioła ma 39 lat. Uczestniczka 40 kontra 20 pochodzi z Bytomia. W swoim życiu skupia się na ruchu, zdrowym żywieniu oraz optymistycznym podejściu. Jak przyznaje, sama przeszła totalną metamorfozę, dlatego zdaje sobie sprawę, jak pozytywny to może mieć wpływ na osobę.

Izka jest matką pełnoletniego już prawie syna i bardzo ceni chwilę z nim spędzane. Sport jest nieodłącznym elementem jej życia i lubi także spędzać czas aktywnie. 39-latka jest pewną siebie kobietą z mocnym charakterem, która wie, czego chce od życia.

Izka Knioła: 40 kontra 20

Izabela Knioła jest jedną z kilku uczestniczek, które dadzą się bliżej poznać w najnowszym sezonie 40 kontra 20. Premiera drugiej edycji reality-show pojawi się na antenie TVN7 już 21 listopada, a odcinki emitowane będą przez kilka najbliższych tygodni od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35.

Zobacz także: Kim jest Natalia Bussa z 40 kontra 20?

Izka z 40 kontra 20 przyznaje, że różnica wieku w związku nie ma dla niej znaczenia. Uczestniczka reality-show chciałby znaleźć mężczyznę, który jest pewny siebie i z którym łączyć ją będą wspólne zainteresowania.

Izka Knioła: Instagram

Izabela Knioła z 40 kontra 20 2 aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @izka_40kontra20tvn7.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej