Natalia Bussa: [wiek, Instagram, partner, 40 kontra 20 2]

15 listopada 2022
Przez: : W.M.

Jedną z kolejnych uczestniczek najnowszej edycji 40 kontra 20, jest Natalia Bussa. Piękna „dwudziestka” będzie walczyć o serce jednego z programowych singli. Co wiadomo o Natalii z 40 kontra 20? Ile ma lat i czym zajmuje się zawodowo?

Natalia Bussa: wiek

Natalia jest jedną z kobiet biorących udział w drugiej edycji programu 40 kontra 20. Uczestniczka reality-show ma 28 lat, dlatego zasila grono programowych „dwudziestek”.

Natalia z 40 kontra 20 mieszka w Krakowie, gdzie na co dzień pracuje jako prawniczka. Jedną z jej największych pasji jest golf, ale uwielbia także inne dyscypliny sportowe. Od niedawna zaczęła uprawiać m.in. jazdę konną. Bussa lubi podróżować i sama o sobie mówi, że jest spontaniczna, uczuciowa i zawsze widzi pozytywne strony życia. Natalia jest ambitna i stara się jak lepiej dążyć do wyznaczonych przez siebie celów.

Natalia Bussa: 40 kontra 20

Emisja drugiej edycji 40 kontra 20 rozpoczyna się już 21 listopada. W nowym sezonie randkowego realily-show, które będzie można zobaczyć na antenie TVN7, poznamy grono osób szukających prawdziwej miłości. Programowi single – starszy Tom Grabowski i młodszy Tomasz Zarzycki będą mogli bliżej poznać kilkanaście kobiet w różnym wieku. Jedną z uczestniczek nowego sezonu 40 kontra 20 będzie właśnie Natalia Bussa.

Zobacz także: Tom Grabowski spotykał się kiedyś ze znaną polską gwiazdą! Wiemy z kim!

Uczestniczka 40 kontra 20 najbardziej w mężczyznach ceni intelekt i przyznaję, że lepiej czuje się w związku ze starszym od siebie facetem. Czy 28-latka zdobędzie serce któregoś z panów? Przekonamy się już niedługo.

Magdalena Bolesławska: Instagram

Natalia z 40 kontra 20 2 prowadzi swój profil na Instagramie, który znaleźć można pod nazwą @natalia.bussa.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej