Połącz się z nami

Izabela Janachowska o POWROCIE do formy po PORODZIE! ZDRADZIŁA też plany zawodowe!

Z życia gwiazd

Izabela Janachowska o POWROCIE do formy po PORODZIE! ZDRADZIŁA też plany zawodowe!

Jakiś czas temu synek Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego skończył dwa miesiące. Młodzi rodzice zgodnie przyznają, że to dla nich najlepszy czas w ich życiu i są naprawdę szczęśliwi. A co o powrocie do formy i swoich planach zawodowych powiedziała Janachowska? Udało już jej się osiągnąć swój cel? Zobaczcie!

Izabela Janachowska 10 maja na świecie powitała swojego synka, którego nazwała Christopher Alexander. Jak sama stwierdziła, dzień narodzin był najlepszym w jej życiu, a swoim szczęściem od razu pochwaliła się na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Obecnie Janachowska jest na urlopie macierzyńskim, jednak nie zamierza ona zbyt długo siedzieć w domu. Specjalistka od ślubów ma zamiar jak najszybciej wrócić do pracy oraz do formy sprzed ciąży.

Pomimo tego, że od porodu minęły dopiero dwa miesiące, to Iza i tak już wygląda świetnie. Jednak jak się okazuje, nie osiągnęła ona jeszcze swojego celu i wciąż zmaga się z dodatkowymi kilogramami. W jednym z wywiadów wyznałam, że jak na razie jej jedyną aktywnością fizyczną są spacery z synkiem, jednak już można zauważyć, że Janachowska w mgnieniu oka wraca do swojej szczupłej sylwetki. A co na to Iza?

„Nie, nie ćwiczę i jem wszystko. Jedyną moją aktywnością są spacery z dzieckiem. Chodzę na nie często do Łazienek Królewskich. Owszem spotkałam się z dietetyczką, ale głównie po to, aby zapytać, czy mogę jeść truskawki! Usłyszałam, że mogę, więc jestem zadowolona”– powiedziała w jednym z wywiadów.

Ostatnio tancerka udzieliła wywiadu portalowi „Party.pl”, w którym szczerze wyznała, że nie do końca jeszcze jest zadowolona ze swojej figury.

„Ja jeszcze w ogóle nie wróciła do formy. Maluszek ma 2 miesiące, więc to jest trochę za szybko, żeby wrócić do jakiś tam ćwiczeń, ale wkrótce oczywiście zamierzam, bo, po prostu wydaje mi się, że trzeba dobrze się ze sobą czuć. I jeszcze tam parę kilogramów jest do zbicia, lecz jednak mam nadzieję, że to pójdzie szybko. Przynajmniej trzymam za to kciuki”.

Jak również zdradziła, nadal ma zamiar zajmować się tematyką ślubną, ponieważ jest w niej jeszcze bardzo wiele do zrobienia, a jest to również jej ogromną pasją. W sieci już od dawna można oglądać jej kanał na YouTubie o nazwie „Wedding Dream”, który jak zdradziła, jest w rankingach, jednym z najpopularniejszych i to w skali całego świata! Wraz ze swoim mężem Krzysztofem, postanowili połączyć biznesowe siły!

„[…] Postanowiliśmy więc wykorzystać moment, że branża ślubna jest nadal dla ludzi tak bardzo ekscytująca, i kuć żelazo, póki gorące!”– powiedziała w wywiadzie dla „Party.pl”.

W tym momencie można powiedzieć, że Janachowska jest 100% spełnioną kobietą. I pomimo trudów, jakie niesie ze sobą macierzyństwo, o czym pisaliśmy TUTAJ!, ona się nie poddaje, a w jej głowie mnożą się coraz to nowsze pomysły! Zapewne już niebawem będziemy świadkami jej nowych projektów!

Lubicie programy, które prowadzi Iza Janachowska?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry