Połącz się z nami

Pierwszy kryzys Izabeli Janachowskiej! Pokazała jak naprawdę wygląda macierzyństwo!

Z życia gwiazd

Pierwszy kryzys Izabeli Janachowskiej! Pokazała jak naprawdę wygląda macierzyństwo!

10 maja 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Synek, który ma na imię, Christopher Alexander najwidoczniej daje się we znaki swojej mamie, która w mediach społecznościowych pokazała, jak naprawdę wyglądają trudy macierzyństwa! Zobaczcie!

Niecałe dwa miesiące temu życie tancerki wywróciło się do góry nogami. Narodziny synka Izabeli wywołały prawdziwą rewolucję. Izabela od samego początku pokazywała jak radzi sobie w nowej roli i jak do tej pory udawało jej się idealnie łączyć życie zawodowe z byciem świeżo upieczoną mamą. Na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie pokazywała zdjęcia, na których widzieliśmy ją, zawsze w świetnym humorze!

Najwidoczniej jak u każdej świeżo upieczonej mamy i do Janachowskiej „zawitał” kryzys. Po jej ostatnim nagraniu, które umieściła na Instagramie, widzimy, że ostatni czas jest dla Izy jest wyjątkowo trudny, a jej synek daje się we znaki!

Tancerka wyznała, że jej synek przechodzi „trudny czas” i jest to również uciążliwe dla samej Izy.

„Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień i chyba to widać. Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od 7”– powiedziała Janachowska.

Na filmiku, który pokazała widać wyraźnie, że Iza jest bardzo zmęczona, a żeby oddać całą sytuację, wrzuciła podpis „nawet filtr nie pomaga”.

Wiele znanych osób sięga właśnie po Instagramowe filtry, które w sekundę poprawiają jakoś zdjęcia, jak i ich samych. Izabela nawet w tak trudnym dla niej okresie potrafiła znaleźć w tej całej sytuacji jakieś pozytywy i o swoim wyglądzie i zmęczeniu mówiła z lekkim rozbawieniem na twarzy!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/izabelajanachowska/

Iza znana jest z tego, że nie boi się podejmowania trudnych, a czasami wręcz kontrowersyjnych tematów o macierzyństwie. Ostatnio wywołała niemałą burzę wypowiadając się na temat karmienia piersią, które jak wyznała nie podoba jej się, jeśli chodzi o karmienie w miejscach publicznych. Pisaliśmy o tym TUTAJ!

My uważamy, że Iza słusznie robi podejmując trudne tematy, które związane są z narodzinami dziecka. Wiele młodych mam często widzi w sieci zdjęcia słodko śpiących maluszków i kobiet, którym pierwsze dni po narodzinach nie sprawiają najmniejszych kłopotów.

Tancerka, pokazując prawdziwy obraz, tego, jak wygląda życie z niemowlakiem na pewno doda otuchy wszystkim świeżo upieczonym mamom!

Życzymy jej dużo wytrwałości i jak najwięcej przespanych nocy!

Uważacie, że tancerka dobrze robi podejmując trudne tematy, które prowadzą do publicznej dyskusji?

1 komentarz

1 komentarz

  1. jahgoda

    9 lipca 2019 w 11:40

    Dziwią mnie takie matki. Ja rozumię, że dziecko może mieć trudny czas i może być taki dzień że dokucza bo cos mu nie pasuje a powiedzieć przewcież nie umie co mu dolega. Młoda matka też dopiero uczy sie swojego dziecka i chwilę może potrwać zanim nauczy sie domyślać czego maluszek własnie chce. WYdaje mi sie jednak, że jak się jest takim strasznie zmęczonym a dziecko zasneło i w miare spokojnie śpi to nalezałoby iść też odpoczać czy spać bo niewiadomo jak długo taka sielanka potrwa. Zregenerować sie, przespać albo przynajmniej poleżeć, a tutaj nie foty na fb i istagram i żale w komentarzach jaki to dzisiaj cieżki dzień

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry