Połącz się z nami

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie synka i filmik z pierwszego spaceru! Jak nazwała maluszka?

Z życia gwiazd

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie synka i filmik z pierwszego spaceru! Jak nazwała maluszka?

Tydzień temu Izabela Janachowska została świeżo upieczoną mamą. Razem ze swoim mężem, Krzysztofem Jabłońskim zaczynają poznawać uroki macierzyństwa, a Iza nie zapomina dzielić się pierwszymi chwilami z synkiem w mediach społecznościowych. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie z synkiem i urocze nagranie ze spaceru! Zobaczcie!

Gospodyni programu „Nie opuszczę Cię aż do ślubu” swoje pierwsze dziecko urodziła 10 maja tego roku, a już dwa dni później podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi fanami. Napisała wówczas:

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu”. 

Jak na razie jednak nie zdradziła imienia swojego synka, lecz wcześniej postanowiła zdradzić swoje typy. Iza rozważa pomiędzy Filipem, Olivierem i Aleksandrem. Napisała również, że podjęcie ostatecznej decyzji może być trudne. Nie podobają jej się natomiast starodawne imiona, a Brajanów jest według niej już zbyt dużo. Najwidoczniej młoda mama nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, bo zapewne zdradziłaby to swoim fanom.

Iza pokazała na swoim profilu zdjęcie z synkiem, na którym widać, że pomimo zmęczenia i nowej roli, której uczy się z dnia na dzień, bez dwóch zdań promienieje!

Również nie zapomniała podzielić się w swoich social mediach, pierwszym spacerem malucha. Podczas ich małej wycieczki po warszawskich łazienkach, wraz z mężem podziękowali wszystkim za gratulacje. Obydwoje wyglądają na naprawdę szczęśliwych, a Izabela w roli świeżo upieczonej mamy sprawdza się wyśmienicie. Zobaczcie zdjęcia z pierwszego spaceru.
„Pierwszy raz sobie idziemy w trójeczkę z naszym dzidziusiem”

Myślicie, że Iza w końcu zdradzi nam imię, jakie wybrała dla malucha? A może sami macie dla niej jakiś pomysł?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry