Była żona żegna Żorę Korolyova -“zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci…”

22 grudnia 2021
Przez: : M.J

Anna Kuznetsova, która była żoną Żory Korolyova pożegnała go dodając poruszający wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wraz z tancerzem wychowywali 10-letnią córkę, która nie może uwierzyć w przedwczesną śmierć swojego ukochanego taty.

Żora Korolyov i Anna Kuznetsova

Wiadomość na temat śmierci byłego tancerza programu Taniec z Gwiazdami wstrząsnęła polskim show-biznesem. Żora Korolyov, według informacji podawanych przez media, zmarł z powodu zapalenia mięśnia sercowego w wieku zaledwie 34-lat.

Zobacz także: Produkcja Tańca z Gwiazdami żegna Żorę Korolyova.

Żora w 2010 roku zaczął spotykać się z Anną Kuznetsovą, którą widzowie niejednokrotnie mogli widzieć na ekranach swoich telewizorów w roli eksperta z dziedziny trychologii. Żora i Anna dość szybko stanęli na ślubnym kobiercu w tajemnicy przed mediami. Para niedługo później doczekała się córki. Sonia Sophia była oczkiem w głowie swoich rodziców nawet po tym, jak doszło do ich rozstania.

Anna Kuznetsova z córką.
Była żona Żory Korolyova z córką Sonią.

Małżeństwo Anny i Żory nie przetrwało próby czasu, a jednym z głównych powodów ich rozstania był napięty grafik tancerza. Wówczas trenował gwiazdy w jednej z edycji Tańca z Gwiazdami oraz był zajęty otwieraniem własnej szkoły tańca. Niemniej jednak rozwód nie spowodował, że pogorszyły się jego relacje z córką. Na Instagramie Żory możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z 10-latką. Jak również da się zauważyć, dziewczynka miała bardzo dobry kontakt z obecną partnerką Korolyova – Eweliną Batory.

Zobacz także: Kim jest Ewelina Batory partnerka Żory Korolyova?

Anna Kuznetsova pożegnała Żorę Korolyova

Dzień po tym, jak w mediach pojawiła się informacja na temat śmierci tancerza głos na swoich profilach zabrały kobiety, z którymi tancerz był związany. Jako pierwsza pożegnała go jego ukochana dziewczyna. Następnie głos zabrała była żona, która w swoim wpisie odniosła się do relacji tancerza z córką, jak i złożyła kondolencje najbliższym pogrążonym w żałobie:

“Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia… Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia”– zaczęła swój wpis.

Wczoraj ta tragedia dotknęła rodzinę, bliskich i przyjaciół Żory, ale w szczególności zdruzgotała Sonię, która z tatą wciąż miała ciepłą i pełną miłości relację. Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację… Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci… Tata już więcej po nią nie przyjedzie… Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin…. Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory – jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele… Łączę się z Wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci… 🖤”

Tancerza pożegnało również mnóstwo gwiazd, które miały okazję go poznać. Nie da się ukryć, że tak wczesna śmierć poruszyła wiele osób.

Źródło: Instagram Anny Kuznetsovej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej