Izabela Janachowska: [wiek, kariera, mąż, Taniec z gwiazdami, Instagram]

8 września 2021
Przez: : KS

Izabela Janachowska to polska tancerka, której na dobre udało się zaistnieć w show biznesie. Dużą popularność przyniosły jej występy w programie Taniec z gwiazdami, do którego po latach wróciła, lecz w zupełnie innej roli. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze i życiu prywatnym!

Izabela Janachowska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że tancerka urodziła się 5 września 1986 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 35 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Gryfina – miejscowości położonej w województwie zachodniopomorskim.

Janachowska na pierwsze treningi taneczne zaczęła chodzić jeszcze jako kilkulatka. Regularnie ćwiczyła od ósmego roku życia. Na swoim koncie ma wiele tytułów i wyróżnień w konkursach i turniejach organizowanych w Polsce, ale także zagranicą.

Zobacz także: Co wiemy o tancerce Paulinie Biernat?

Izabela Janachowska: kariera

O Izabeli Janachowskiej zaczęło być głośno, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w roli trenerki w programie Taniec z gwiazdami. W sumie, partnerowała gwiazdom w sześciu edycjach tanecznego show. Ostatni raz, na parkiecie pojawiła się z Rafałem Brzozowskim. Niestety, niedługo później w skutek kontuzji musiała zakończyć karierę.

Jak się okazuje, tancerka od 2021 roku ponownie pojawi się w porgamie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jednakże, tym razem w roli prowadzącej.

Nową pasją tancerki okazała się być tematyka ślubna. Wszystko zaczęło się od przygotowań do jej własnego wesela. Założyła własny kanał na Youtube, bloga, a także została prowadzącą kilku programów telewizyjnych o tejże tematyce.

 Jakiś czas temu w sprzedaży ukazały się również poradniki autorstwa Izabeli Janachowskiej, a także aplikacja ślubna.

Izabela Janachowska Taniec z gwiazdami
Izabela Janachowska została prowadzącą programu Taniec z gwiazdami.

Izabela Janachowska: mąż

Wybrakiem tancerki jest przedsiębiorca Krzysztof Jabłoński. Mimo, że dzieli ich duża różnica wieku, wszystko wskazuje na to, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Pobrali się w 2014 roku, a 5 lat później na świecie pojawił się ich syn Christopher Alexander.

Izabela Janachowska: Instagram

Ekspertka ślubna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @izabelajanachowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 438 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej