Izabela Sopora: [wiek, 40 kontra 20, Instagram]

28 czerwca 2021
Przez: : KS

Izabela Sopora to jedna z uczestniczek, które telewidzowie będą mieli okazje poznać w nowym programie TVN 7 40 kontra 20. Nie da się ukryć, że produkcja wzbudziła duże zainteresowanie także wśród internautów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Izabela Sopora: wiek

Wiek Izy na pewno poznamy w pierwszym odcinku 40 kontra 20, w którym się pojawi. W sieci można jednak dotrzeć do informacji, że na co dzień mieszka w Krakowie, gdzie prowadzi swoje biznesy. Mianowicie, założyła lunch bar, a także firmę, która zajmuje się architekturą wnętrze. Można więc bez problemu nazwą ją prawdziwą bizneswoman. Niewątpliwie, jest kobietą przedsiębiorczą, która doskonale wie czego chce od życia. Co ciekawe, w przeszłości, wraz z byłem mężem prowadziła także studio tatuażu, które cieszyło się naprawdę dużą popularnością. Oprócz tego, przez pewien czas mieszkała we Włoszech, gdzie organizowała wydarzenia turystyczne. Za swoje główne cechy uważa pewność siebie, odwagę, klasę oraz zdecydowanie.

Zobacz także: Co wiemy o Bartoszu Andrzejczaku z programu 40 kontra 20?

Izabela Sopora: 40 kontra 20

Nie da się ukryć, że program 40 kontra 20 to pierwsza taka produkcja w Polsce. Dwóch mężczyzn: Junior i Senior będą mieli okazję poznać kandydatki w różnym wieku i zdecydować, z którymi ma szanse połączyć ich coś więcej. Iza jest właśnie jedną z nich. Sama twierdzi, że szuka mężczyzny z klasą, który jest także ujmujący i otwarty. Wiadomo także, że ma za sobą nieudane małżeństwo z Hiszpanem. O tym czy w programie uda jej się poznać partnera odpowiedniego dla siebie, będziemy mieli okazję przekonać się już od 28 czerwca 2021 roku na antenie TVN 7.

Nowy program stacji TVN 7.
O tym czy Izabeli Soporze uda się poznać w programie mężczyznę dla siebie, przekonamy się już niebawem!

Izabela Sopora: Instagram

Uczestniczka programu 40 kontra 20 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @izabelasopora. Jesteśmy przekonani, że po premierze pierwszego odcinka, grono jej obserwatorów znacznie wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej