Izabela Staniszewska: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

10 stycznia 2022
Przez: : KS

Izabela Staniszewska to uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu Farma. Niewątpliwie, kobieta potrafi wyróżniać się z tłumu. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Izabela Staniszewska: wiek

Z oficjalnego profilu programu Farma na Instagramie, jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej edycji, wszyscy zainteresowani osobą Izy mieli okazję dowiedzieć się, że kobieta ma 50 lat. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w Łodzi, a jej kariera zawodowa skupia się na biznesie.

Mianowicie, Izabela prowadzi własną agencję reklamową. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że każdy, kto tylko rzuci na nią okiem będzie wiedział skąd wziął się jej pseudonim – Ruda.

Uczestniczka Farmy uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Jej pasją są podróże. Oprócz tego, interesuje się fotografią oraz kuchnią wielu kultur. Jedną z najważniejszych zasad, którymi kieruje się w życiu to najważniejsze, co dzieje się tu i teraz.

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu Bodzionym z Farmy?

Izabela Staniszewska: Farma

Program Farma na antenie Polsatu zawita już 17 stycznia, a telewidzowie będą mogli śledzić losy uczestników każdego wieczoru od poniedziałku do piątku. Mieszkańcy miast zamieszkają w wiejskim gospodarstwie pozbawionym bieżącej wody i dostępy do Internetu. Przez kilka tygodni będą musieli poradzić sobie z codziennymi obowiązkami, ale także rywalizacją między sobą. Wygrany zdobędzie nie tylko nagrodę pieniężną, ale także miano Super Farmera.

Ruda za swoje mocne strony uznaje fakt, że kocha przyrodę oraz uwielbia gry zespołowe. Jednakże, czy naprawdę okaże się być to przydatne w drodze do zwycięstwa? Niewątpliwie, Izabela i reszta uczestników przeżyją przygodę, które w ich pamięci zostanie na długo.

Izabela Staniszewska: Instagram

Uczestniczka pierwszej edycji programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @izabela.staniszewska. Jesteśmy przekonani, że liczba jej obserwatorów szybko wzrośnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz