Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie – artystka opowiedziała o swoim stanie zdrowia!

28 lipca 2021
Przez: : MC

Izabela Trojanowska zaśpiewała podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021. Niestety podczas występu doszło do niebezpiecznej sytuacji. Artystka potknęła się i upadła. Po kilku dniach od tych wydarzeń Iza zabrała głos i opowiedziała o swoim stanie zdrowia.

Aleksander Sikora prowadzącym Wakacyjną Trasę Dwójki

Kilka słów o Izie Trojanowskiej

Izabela Trojanowska to jedna najpopularniejszych polskich artystek, która na scenie muzycznej występuje od lat 70. Swój talent wokalny szkoliła już od dziecka, co owocowało świetnym warsztatem. Iza ma na swoim koncie również mnóstwo osiągnięć i wyróżnień. Wydała 7 albumów muzycznych i współpracowała z takimi gwiazdami jak Beata Kozidrak czy Krzysztof Cugowski.

Występowała także w Teatrze Muzycznym, a zapewne wielu z Was kojarzy Izę z rolą Moniki w serialu Klan. Zagrała także w Karierze Nikodema Dyzmy czy Juliuszu. W ostatnich miesiącach artystkę mogliśmy zobaczyć również w programie The Voice Senior, w którym wystąpiła w roli jurorki.

Izabela Trojanowska przewróciła się

W niedzielę 25 lipca miała miejsce Wakacyjna Trasa Dwójki 2021, podczas której na scenie koszalińskiego amfiteautru zaśpiewali m.in. Mikołaj KrawczykRafał BrzozowskZenek MartyniukIzabela TrojanowskaMarcin Miller i wielu innych. Podczas występu Izy doszło jednak do niebezpiecznych wydarzeń. Artystka przewróciła się na scenie, a po krótkiej chwili wstała o własnych siłach. Upadek nie wyglądał groźnie, a widzowie mieli ogromną nadzieję, że Izie nic poważnego się nie stało.

Zobacz także: Nagranie z upadku Izabeli Trojanowskiej

Po kilku dniach od wypadku Izabela Trojanowska zabrała głos w sprawie i opowiedziała o upadku. Okazuje się, że jego skutki odczuwa do dziś.

“Mam prześwietlenie, póki co… cierpię. Czuję się bardzo nieciekawie. Boli mnie, ale przynajmniej odetchnęłam z ulgą, że to nie złamanie, tylko poważne stłuczenie. (…) Bałam się, bo już nie jestem w wieku, kiedy organizm się tak szybko regeneruje, a złamanie byłoby fatalne. I cieszę się, że to nie prawa ręka, tylko lewa. Ta, którą mniej się posługuję” – powiedziała artystka w rozmowie z reporterem Faktu.

Życzymy Izabeli szybkiego powrotu do zdrowia!

źródło: Fakt.pl, Instagram Oleksikora, Badzmyrazem.tvp

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz