Połącz się z nami

Jabłczyńska pochwaliła się swoim najnowszym zakupem. Odważny kolor!

Moda i uroda

Jabłczyńska pochwaliła się swoim najnowszym zakupem. Odważny kolor!

Jabłczyńska pochwaliła się swoim najnowszym zakupem. Ten niezwykły model butów kupicie już za niecałe 400 złotych! Kupując je, pomagacie fundacji „Rak’n’Roll”.

Joanna to znana aktorka telewizyjna, filmowa i dubbingowa. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji. Ponadto, Joasia jest wykładowcą na kierunku prawa medialnego i autorskiego.

Jabłczyńska w swojej karierze aktorskiej ma między innymi występy w takich ekranizacjach jak: „Dlaczego nie!”, „Tylko mnie kochaj” czy „Nigdy w życiu” oraz w serialach: „Na wspólnej”, „Klan”, „Trzy szalone zera”. Może pochwalić się również pracą w dubbingu, zarówno filmowym, jak i w grach komputerowych.

View this post on Instagram

Any further questions?

A post shared by Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) on

Joasia wystąpiła również w wielu spotach reklamowych organizowanych przez różne marki. Mogliśmy ją podziwiać w reklamie czekolady „Wedel”, banku „City Handlowy” oraz kosmetyków „Venus”. Ponadto, Joasia bierze udział w sesjach zdjęciowych, reklamując kolekcje niektórych polskich projektantów mody. Może pochwalić się okładkami w czasopismach, takich jak: „Gala”, „Cosmopolitan”, „Glamour”, a także „Samo zdrowie” czy „Uroda”.

Joanna jest bardzo zaangażowana w działalność charytatywną. Często bierze udział w różnych akcjach i kampaniach mających na celu pomoc potrzebującym. Była ambasadorką drugiej edycji akcji społecznej „Pomoc Mierzona Kilometrami”, w której milion złotych zostało przekazane na Fundację TVN Nie jesteś sam”.

Jabłczyńska pochwaliła się swoim najnowszym zakupem.

Joasia swoim zakupem pochwaliła się na jednym z portali społecznościowych. Mowa o butach sportowych marki „Sofix”. Wykonane są w 100% z wysokogatunkowej skóry naturalnej i występują w kolorze czerwonym. Część zysków ze sprzedaży przeznaczona jest na wsparcie fundacji „Rak’n’Roll”. Cena, jaką musimy zapłacić za te piękne obuwie to 389 złotych. Kupując je, możemy nie tylko wyglądać bardzo modnie, ale także wesprzeć potrzebujących.

To obuwie bardzo przypadło do gustu internautom, o czym świadczą pozytywne komentarze pod zdjęciem gwiazdy:

„Czaderskie! 😍”

„Piękne ❤️ „

„Ładnie wyglądasz 😊😊”

A Wam jak podoba się ten model obuwia marki „Sofix”? Czy w również zaangażujecie się w pomoc jak Joasia Jabłczyńska?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry