Połącz się z nami

Wzrost Jacka Braciaka ZASKAKUJE! Aktor ma do tego DYSTANS!

Z życia gwiazd

Wzrost Jacka Braciaka ZASKAKUJE! Aktor ma do tego DYSTANS!

Jacek Braciak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów polskiego pochodzenia. Jego zmagania możemy podziwiać na deskach teatru oraz na ekranach kinowych. Swoim dorobkiem filmowym może zawstydzić niejednego aktora! Czym jeszcze wyróżnia się aktor?

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=jTcmvf-Lx90

W naszym świecie ustawił się pewien stereotyp – mężczyzna powinien być wyższy od kobiety. Jednak z roku na rok, na ulicach miast możemy zauważyć przeciwne połączenia! Nikogo nie dziwi już kobieta wyższa od mężczyzny, a dodatkowo ubierająca szpilki, tak by podkreślić tę różnicę i śmiać się w twarz hejterom. Idealnym przykładem jest Jacek Braciak, który wprost uwielbia wyższe kobiety.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktor nie grzeszy wzrostem i należy do jednych z najniższych aktorów polskich. Aktor mierzy…163 cm wzrostu i co najlepsze pochodzi do tego tematu z wielkim dystansem. Polski aktor narażony na opinię publiczną nie przejmuje się docinkami ludzi, ma niesamowity dystans wobec samego siebie, dzięki czemu jest jednym z bardziej szanowanych aktorów.

Braciak robi na przekór wszystkim! Każda z jego dotychczasowych partnerek była wyższa od aktora!
Charyzmatyczny aktor przez kilka lat był z piękną modelką i aktorką Mają Hirsch, która mierzy prawie 180 cm wzrostu, a co daje około 17 cm przewagi nad Braciakiem.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=GolidD4h5S8

Wcześniej Braciak spotykał się m.in z Martą Ścisłowicz, również wyższą od od niego, jednakże tutaj różnica nie była już tak diametralna, bo zaledwie 9 cm oraz Renatą Dancewicz mierząca 172 cm.

Teraz Jacek spotyka się z aktorką Agatą Buzek, która ma 175 cm wzrostu.

Wszystkie jego związki podtrzymują to, że aktor wielbi wyższe kobiety i przy takich czuje się naprawdę dobrze!

Jak widać, Jacek Braciak traktuje swój wzrost jako atut! Podbił niejedno damskie serce, może pochwalić się bogatym dorobkiem aktorskim i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów! Jest on przykładem jak należy zmieniać wady w zalety i nie przejmować się opinią zawistnych ludzi, którzy z zazdrości śmieją się z cudzego wyglądu.


Gratulujemy dystansu do samego siebie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry