Jacek Kramek nie żyje. Co było przyczyną śmierci trenera gwiazd?

21 lipca 2021
Przez: : W.M.

Rodzina 32-latka poinformowała o jego nagłej śmierci. Chociaż nie przekazano przyczyny zgonu, jeden z portali dotarł do nieoficjalnych informacji. Dlaczego nie żyje Jacek Kramek?

View this post on Instagram

A post shared by www.jacodepol.com (@jacodepol)

Kim był Kramek?

Jacek Kramek był jednym z najlepszych trenerów personalnych, pod którego okiem ćwiczyło wiele znanych gwiazd polskiego show-biznesu. 32-latek trenował między innymi Maję Bohosiewicz, Kasię Cichopek, Marcina Hakiela czy Annę Skurę.

Zobacz także: Anna Lewandowska żegna Jacka Kramka

Były sportowiec ma na swoim koncie ogromne pasmo sukcesów. Niespodziewanie w poniedziałkowy wieczór przekazano informacje o śmierci trenera. Za pośrednictwem strony Jacodepol.com poinformowano, że w wieku 32 lat zmarł Jacek Karmek.

„Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę wie ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 – 19.07.2021” – czytamy na profilu

Dlaczego nie żyje Jacek Kramek?

Informacje o śmierci Jacka Kramka w krótkim czasie obiegła wszystkie media i dotarła oczywiście do gwiazd, które znały trenera. Jego podopieczni za pośrednictwem swoich profilów w mediach społecznościowych pożegnali 32-latka w wyjątkowo emocjonujących wpisach.

Są wiadomości, których nigdy nie chcemy usłyszeć i Ludzie, o których nigdy nie chcemy zapomnieć, bo mają wyjątkowe miejsce w naszym sercu. Jacuś nasze serca przestały bić razem z Twoim(…) – zaczęła Anna Skura

Chociaż rodzina nie podała oficjalnych przyczyn śmierci Jacka Kramka, portal Plejada nieoficjalnie donosi, że przyczyną śmierci mężczyzny miał być udar mózgu.

Rodzinie i bliskim Jacka Kramka składamy głębokie wyrazy współczucia.

https://www.instagram.com/p/CRhtUe0s-oD/

źródło: Plejada, Instagram Anna Skura/Jacodepol.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz