Mateusz Murański: [wiek, Fame MMA, Prime MMA, dziewczyna, Instagram]

3 marca 2021
Przez: : J.J

Mateusza Murańskiego kojarzyć możecie z serialu paradokumentalnego “Lombard. Życie pod zestaw” oraz innych, epizodycznych ról na szklanym ekranie. Jeśli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat Mateusza, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Mateusz Murański: wiek

Mateusz Murański urodził się w 1994 co oznacza, że w tym roku skończy 27 lat. Mężczyzna ma 183 cm wzrostu. Jest absolwentem Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Na swoim koncie ma role w znanych serialach, takich jak: „Na sygnale”, „Echo serca”, czy „Ojciec Mateusz”. Największą popularność przyniósł mu udział w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Co ciekawsze, ojciec Mateusza – Pan Jacek Murański, który jest sportowcem, również na swoim koncie ma epizodyczne role aktorskie. Wraz z synem występował w serialu paradokumentalnym „Lombard. Życie pod zastaw”.

https://www.instagram.com/p/CI26sj9lWIf/

Mateusz Murański: Fame MMA

Mateusz i Arkadiusz poznali się na planie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Choć początkowo Panowie się kolegowali, poróżniło ich kilka tematów i padły mocne słowa, które teraz będzie można wyjaśnić w oktagonie. Dla Mateusza będzie to debiutancki występ. Arkadiusz „Aroy” Tańcula pojawi się na kontrowersyjnym wydarzeniu już trzeci raz. W pierwszej walce wygrał z Alanem Kwiecińskim, w drugiej natomiast przegrał z Pawłem Tyburskim.

Zobacz także: Kim jest Jacek Murański?

Mateusz Murański: dziewczyna

Nie wiadomo, czy serce Mateusza jest już zajęte. Mężczyzna bardzo chroni swojej prywatności, nie zdradzając wiele, również na temat swojego życia uczuciowego.

Mateusz Murański: Instagram

Mateusza znajdziecie na Instagramie pod nazwą @mateusz_muranski. Jego profil śledzi obecnie 117 tysięcy internautów. Jesteśmy pewni, że po udziale w Fame MMA liczba ta diametralnie wzrośnie! Mateusz dzieli się na swoim profilu przeróżnymi zdjęciami. Znajdziecie tam zarówno ujęcia przedstawiające codzienne chwile, kadry z planów zdjęciowych oraz fotografie przedstawiające nienaganną sylwetką mężczyzny. Po Instagramie Mateusza Murańskiego widzimy, że uwielbia on sport i aktywność fizyczną.

Źródło: Instagram Mateusza Murańskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej