Jacek Murański wraca do MMA! Znamy jego nowego rywala

18 września 2023
Przez: : B.Z

Jacek Murański wraca do MMA! Popularna postać w świecie freak fightów po raz kolejny spróbuje swoich sił w oktagonie Prime Show MMA. Czy jednak tym razem uda się przerwać dość wstydliwą passę obejmującą całe pasmo porażek? Do tej pory popularny “Jaca” przegrał wszystkie ze swoich 4 walk. Teraz może być jednak faworytem, bo zmierzy się z totalnym debiutantem. Co ciekawe, jego przeciwnikiem będzie ojciec jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników konkurencyjnej federacji – FAME MMA.

Jacek Murański wraca do MMA! Znamy jego nowego rywala

Jacek Murański wciąż nie mówi dość i nadal będzie próbować swoich sił we freak fightach. Tym razem popularny “Jaca” został ogłoszony jako jedna z pierwszych walk na nadchodzącym Prime Show MMA 6. Murański do tej pory walczył w szeregach FAME MMA. Wcześniej natomiast do skutku nie doszło jego starcie z Marcinem Najmanem w nieistniejącym już High League. Teraz zawodnik legitymujący się rekordem 0:4 zaprezentuje się drugi raz przed widownią na wspomnianym już wcześniej Prime Show MMA – wszystko podczas szóstego wydarzenia tejże federacji.

Murański jak dotąd przegrał cztery starcia, a wygrany z oktagonu nie wyszedł jeszcze ani razu. W pierwszym starciu został zdyskwalifikowany za popełniane faule w walce z Arkadiuszem Tańculą. Później w rewanżu z tym samym zawodnikiem przegrał na punkty. To jednak nie złamało “Murana” i w kolejnym starciu mierzył się z Robertem Pasutem. Tam walka zakończyła się w drugiej rundzie, a Murańskiemu nie udało się przerwać złej serii. W swoim ostatnim pojedynku Jacek Murański na Prime Show MMA przegrał na punkty z Pawłem Jóźwiakiem, włodarzem federacji FEN. Z kim gwiazdor zawalczy teraz?

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć gwiazdy „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Smutne wieści dla widzów reality-show

Murański vs ojciec “Wiewióra” w co-main evencie Prime Show MMA 6

Jak się okazuje, walka Jacka Murańskiego znajdzie się bardzo wysoko na karcie gali Prime Show MMA 6. Mianowicie, organizatorzy zaplanowali, że będzie to co-main event, a więc starcie poprzedzające głośną walkę wieczoru. Rywalem “Murana” będzie debiutant – Maciej Wiewiórka ogłaszany jako “Stary Wiewiór”. Fani freak fightów z pewnością szybko skojarzyli, że jest to ojciec gwiazdora FAME MMA – Maksymiliana “Wiewióra” Wiewiórki. Na Twitterze federacji czytamy:

“Dla Macieja to będzie debiut w oktagonie, ale to nie będzie zwykły pojedynek, bo jego rywal potrafi podgrzać atmosferę i tutaj przewiduje się sporo emooocji! Rywalem Seniora będzie Jacek Murański, który stoczył już cztery pojedynki! Warto zaznaczyć, że między panami jest tylko trzy lata różnicy wieku, co czyni ten pojedynek jeszcze bardziej interesującym.”

Gala Prime Show MMA 6 odbędzie się 21 października w Toruniu.

źródło: Twitter, Prime Show MMA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej