Śmierć gwiazdy „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Smutne wieści dla widzów reality-show

18 września 2023
Przez: : M.J

Była ekspertka i kliniczna neuropsychoterapeutka Dr. Trisha Stratford, znana z udziału w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia” w Australii, zmarła w wieku 72 lat. Informacje pojawiły się w zagranicznych mediach. Przyjaciele ekspertki ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie kryją, że ta wiadomość złamała im serca.

Dr. Trisha Stratford urodziła się w Wellington i większość swojej kariery pracowała między Australią a Nową Zelandią. Informacje o jej śmierci pojawiły się na tamtejszych portalach.

“Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci Dr. Trishy Stratford. Najszczersze kondolencje i serdeczne wyrazy współczucia kierujemy do jej rodziny i najbliższych w tym trudnym czasie” – oświadczyła stacja Channel 9.

Ekspert ds. związków John Aiken, który również pojawił się w programie razem z nią, napisał na Instagramie, że jest “zdruzgotany i załamany”. Dodajmy, że Stratford dołączyła do programu w 2015 roku i była ekspertką przez siedem sezonów.

“Przeżyliśmy razem niesamowite siedem sezonów @MAFS. Kochała wszystko, co związane z Nową Zelandią, związkami, drużynami All Blacks, Black Caps, francuskim winem i podróżami po świecie. Zatęsknię za Tobą, Tish. Dziękuję za wszystkie wspomnienia”.

View this post on Instagram

A post shared by John Aiken (@johnaikenlive)

Kontrowersje ws. odejścia ekspertki

Stratford dołączyła do programu w inauguracyjnym sezonie, zanim wycofała się przed ósmym sezonem w 2020 roku.

“Wybrałam się na urlop z powrotem z telewizyjnego programu, aby skoncentrować się na pisaniu, badaniach i neuropsychoterapii” – powiedziała wtedy w oświadczeniu.

Jednak wywiad udzielony Women’s Day NZ w 2021 roku ujawnił więcej informacji. Częścią powodu jej odejścia z programu było ignorowanie przez producentów jej rad dotyczących stanu psychicznego uczestników przed rozpoczęciem nagrywania.

“Na koniec nie mogłam kompromitować swoich profesjonalnych i osobistych standardów, ponieważ byli uczestnicy programu, którzy moim zdaniem nie powinni tam być” – wyjawiła w jednym z wywiadów bez ogródek.

Jak również podkreśliła, uczestnicy sezonów, w których brała udział, byli zanadto kontrowersyjni. Co więcej, nie spełniali jej oczekiwań, aby stworzyć udane związki po programie.

„To nie było to, do czego się zapisywałam”

Trisha pozostawiła pogrążone w żałobie córkę i wnuczkę. Odeszła w wieku 72 lat. Zagraniczne media nie podały przyczyny śmierci ekspertki australijskiej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Polska edycja tego reality-show doczekała się już 9. sezonów. Warto podkreślić, że w Australii widzowie zobaczyli już 10. edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia“. Ostatnia z nich zagościła na tamtejszych ekranach w kwietniu br. Kolejna edycja ma się pojawić już wiosną 2024 roku.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Znamy wszystkie pary! Które małżeństwa przetrwają?

Źródło: 1news.co.nz / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej