Jacek Stachursky: [wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

3 grudnia 2021
Przez: : KS

Jacek Stachursky to jedna z największych gwiazd polskiej branży muzycznej. Mimo, że w ostatnim czasie jego repertuar uległ zmianom, nie oznacza to, że zmniejszyła się liczba jego słuchaczy. Sprawdźmy, co wiadomo o karierze wokalisty oraz życiu prywatnym!

Jacek Stachursky: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Jacek Stachurski urodził się 26 stycznia 1966 roku. W związku z tym, w 2021 roku skończył 55 lat. Wiadomo także, że pochodzi z województwa śląskiego, a konkretnie Czechowic-Dziedzic. Jego pełne imię i nazwisko brzmi Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky.

Okazuje się, że talent muzyczny odziedziczył po ojcu, który był górnikiem, a w wolnych chwilach grywał na perkusji w zespołach jazzowych. Jacek po maturze podejmował studia na kierunkach prawo, pedagogika oraz produkcja telewizyjno-filmowa. Ostatecznie, w 2016 roku ukończył prawo, a już rok później rozpoczął studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim.

Jacek Stachursky kariera
Jacek Stachurski

Zobacz także: Co wiemy o Ani Dąbrowskiej?

Jacek Stachursky: kariera

Na początku kariery muzycznej Stachursky był wokalistą w zespole rockowym. Po zakończeniu tej przygody, pracował jako prezenter radiowy. Jego pierwszy solowy singiel Taki jestem szybko zyskał uznanie wśród słuchaczy.

Jakiś czas później, nagrał również piosenkę Samo życie, którą wykorzystano do czołówki serialu o tym samym tytule. Koleje z hitów Stachursky’ego to Z każdym Twym oddechem, Kieliszki, ESSA oraz Szampan i truskawki. Jednakże, ostatnie z nich powstały w zupełnie innym klimacie, niż poprzednie. Artysta zdecydował się zmienić styl na dance i muzykę klubową.

Jacek Stachursky: żona

Wokalista w 1994 roku stanął na ślubnym kobiercu ze swoją partnerką życiową Iwoną. Rok później, na świcie pojawił się ich syn, dla którego rodzice wybrali imię po ojcu. Jednakże, artysta nieczęsto wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego.

Jacek Stachursky: Instagram

Stachursky prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jacek_stachursky. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 33 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej