„Królowe życia” Stare zdjęcie Jacka Wójcika podbija sieć! Fani porównali go do młodego Popka!

17 marca 2021
Przez: : M.J

Jacek Wójcik jest niekwestionowaną gwiazdą programu stacji TTV „Królowe życia”. Przyjaciel Dagmary, który przed kamerami często pokazuje swoje życiowe perypetie, po wielu latach stał się ulubieńcem widzów. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie 51-latka, a internauci porównali go do Popka za młodu. Zobaczcie, jak wyglądał!

Program Królowe Życia

Po emisji pierwszego sezonu programu stacji TTV mało kto się spodziewał, że osiągnie on tak ogromną popularność. Serial, w którym pokazywane jest życie bogatych ludzi żyjących według własnych zasad leci na naszych ekranach od 2016 roku i doczekał się 10. sezonów.

W tym czasie poznaliśmy mnóstwo osób, które chętnie pokazywały swoje luksusowe życie przed kamerami. Niekwestionowaną gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która wraz ze swoimi przyjaciółmi i synem Conanem umila widzom czas swoim zabawnym podejściem do życia. Oprócz Kaźmierskiej od lat na naszych ekranach występuje również Iza Macudzińska. Trzeba zaznaczyć, że serial przyniósł również ogromną popularność Rafałowi i Gabrielowi, którzy nie tak dawno jednak opuścili szeregi ekipy „Królowych życia”.

Dagmara Kaźmierska i przyjaciele

Dagmara w programie występuje nieprzerwanie od pierwszego sezonu. Przez te wszystkie lata widzowie pokochali nie tylko gwiazdę serialu, ale również przyjaciół Kaźmierskiej. Jacek, tuż obok Edzi jest najlepszym kompanem Dagmary, z którą zna się od wielu lat i spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Wójcik jest dzielnym towarzyszem Królowej życia i bierze udział w niemal wszystkich tych ważnych i mniej ważniejszych chwilach w jej życiu.

Zobacz także: Co wiemy na temat Jacka Wójcika?

Tym razem w sieci znaleźliśmy zdjęcie z lat młodości 51-latka! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał!

Stare zdjęcie Jacka Wójcika podbija sieć

Jacek Wójcik, jak większość osób ze świata show-biznesu, prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie obserwuje niemal 240 tysięcy internautów i to właśnie tam znajdziemy wiele zdjęć bohatera „Królowych życia”. Na jednym z nich pozuje ze swoim ukochanym psem Noblem, a zdjęcie zostało zrobione ok. 20 lat temu!

Jak przyznał Jacek Wójcik, teraz wygląda dużo lepiej, niż kiedy nosił włosy na swojej głowie.

„Zobaczcie co wykopałem 🤪 Fota sprzed 20 lat z moim kochanym psiakiem Noblem🧨I nie lepiej wyglądam teraz niż z jakimiś włochami?😁👍”

Wielu internautów stwierdziło, że teraz Jacek prezentuje się zdecydowanie lepiej. Dodajmy, że kilka odcinków temu wyszło na jaw, że Jacek to drugie imię bohatera programu „Królowe życia”. Tak naprawdę nazywa się Wiesław. Oczywiście nie uszło to uwadze obserwatorów jego profilu, bo w komentarzach czytamy:

„Pięknie Panie Wiesławie❤️”

„Wiesiek wyglądałeś szałowo😂”

Na oficjalnym profilu stacji TTV, gdzie również pojawiło się zdjęcie Jacka vel Wiesława, internauci zauważyli nawet jego podobieństwo do Popka sprzed lat:

„Trochę jak Popek monster 🔥🔥🔥”

„Poopuś czy to Ty ? Czy to naprawdę Ty ?! Popek !!! 😍😂”

W której wersji wolicie Jacka? Z włosami czy bez?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej