Jak Antek Królikowski traktuje swoją nową ukochaną? Julka pozwoliłaby na to?!

23 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Ostatnio w mediach głośno jest o Julii Wieniawie i Antku Królikowskim, którzy jeszcze do niedawna byli razem. Młoda aktorka szybko poradziła sobie z rozstaniem, ale i na odpowiedź Antka nie trzeba było długo czekać. Teraz coraz częściej możemy aktora zobaczyć w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. Ostatnio zostali przyłapani na dość nietypowej kolacji. Zobaczcie, gdzie Królikowski zabrał swoją ukochaną!

https://www.instagram.com/p/BwccE3WHbF-/

Rozstanie Królikowskiego i Wieniawy

Antek z Julią tworzyli jedną z bardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Młodzi, bogaci i sławni bywali w wielu prestiżowych miejscach i z chęcią promowali się na ściankach. Razem odwiedzali jedne z najmodniejszych restauracji i miejsc w Warszawie. Jednak z biegiem czasu Julia Wieniawa stwierdziła, że ich dalszy związek nie ma sensu, co odbiło się szerokim echem w mediach i jest komentowane, aż do tej pory.

Ich rozstanie na początku było wielką niespodzianką, jednak po tym, jak para ostro pokłóciła się na jednym z bankietów i do sieci zaczęły wypływać informacje na temat ich związku nie było już wątpliwości, że to koniec ich miłości.

Julia Wieniawa i Baron

Julka nie płakała długo po Antku. Jak już wiemy, związała się z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Muzyk z grupy „Afromental” jest sporo starszy od Wieniawy, co nie jest żadną przeszkodą dla młodziutkiej aktorki. Julka w jednym z wywiadów powiedziała, że lepiej dogaduje się z dojrzałymi mężczyznami. Tak jak wcześniej z Królikowskim, tak i teraz, Julka nie zwalnia tempa i nadal możemy zobaczyć ją w różnych popularnych miejscach. Najwidoczniej w związku z Królikowskim, to Julka była pomysłodawczynią, gdzie para ma spędzić czas. Jak się teraz okazuje Antek Królikowski po rozstaniu zmienił całkowicie swoje nawyki.

Zobacz także: Wieniawa skomentowała stylówkę Baron. Hit czy Kit?

Randka Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej

W mediach możemy przeczytać, że miejsce, w które zabrał Antek swoją nową ukochaną pozostawia wiele do życzenia. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

Podczas ostatniej gali boksu, Antek pojawił się z piękną blondynką, o której już jakiś czas temu rozpisywały się media. Najwidoczniej boks, to nie jedyna rozrywka, jaką zafundował Królikowski swojej nowej wybrance. W środku nocy wybrał się z nią do jednej z knajp, która serwuje tureckie przysmaki. Ich wspólny posiłek o trzeciej nad ranem nie uszedł uwadze paparazzi, którzy uwiecznili ten moment na zdjęciach, które możesz zobaczyć tutaj.

Myślicie, że Julka faktycznie nie dałaby się skusić, na tak nietypową kolację?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej