Wieniawa skomentowała stylizację Barona! Jego stylówka to HIT czy KIT?

12 listopada 2019
Przez: : M.J

Aleksander Milwiw-Baron w swoich social mediach pokazał zdjęcie z sobotniego odcinka “The Voice of Polnd”, gdzie jest jurorem. Jego stylówka odbiła się w mediach szerokim echem i nie mogła obok niej przejść obojętnie nawet Julia Wieniawa, która pokusiła się o komentarz! Zobaczcie!
Wieniawa skomentowała stylizację Barona!

To był jeden z najgłośniejszych związków na temat, którego rozpisywały się wszystkie media. Julia Wieniawa związała się z muzykiem z zespołu Afromental. Jak już wiadomo, ich związek nie przetrwał, jednak rozstali się w bardzo przyjacielskich warunkach. Zarówno Aleksander, jak i Julia bardzo ciepło wyrażali się na swój temat po rozstaniu, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Obydwoje nie mogę narzekać na brak obowiązków. Julia ma teraz swój czas i jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd w naszym show-biznesie. Kolejne projekty, imprezy branżowe czy granie w filmach i serialach nie pozwalają jej na chwilę wytchnienia. Niemniej jednak jak już wiadomo, lada moment wybiera się ona na zasłużony urlop.

Aleksander jak wiemy zasiada w jury programu “The Voice” i to właśnie jego ostatnia stylizacja była szeroko komentowana w mediach, a o wpis pod zdjęciem Barona pokusiła się również Julia. Jak zareagowała na stylówkę swojego byłego chłopaka? Zobaczcie!

Wieniawa skomentowała stylizację Barona!

W sobotnim odcinku “The Voice”, o którym pisaliśmy TUTAJ, Baron zaprezentował się w fioletowym kapeluszu. Nie da się ukryć, że ma on swój styl ubierania się, który naszym zdaniem bardzo pasuje muzykowi. Tym razem, jednak naszą uwagę zwrócił swoim niecodziennym nakryciem głowy. O komentarz pokusiła się Wieniawa, która zwróciła jednak uwagę na inną część garderoby muzyka.

“Fajna kamizelka 🤣👍🏼”– napisała pod zdjęciem Julka

Na ten komentarz Aleksander odpisał Julii wymowną emotikonką

“@juliawieniawa 😘”

Internauci od razu zaczęli się dopytywać, czy przypadkiem ta część garderoby nie jest prezentem od Wieniawy, jednak nie doczekali się odpowiedzi ze strony Barona.

A Wam jak się podoba stylizacja Barona z ostatniego odcinka? Szalony Kapelusznik przypadł Wam do gustu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej