Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka świata? Thylane Blondeau ma już 21 lat!

24 września 2022
Przez: : M.J

Kilkanaście lat temu Thylane Blondeau została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Dziś, ma 21-lat i nadal nie można odmówić jej urody. Jak wygląda dziewczyna, która w wieku zaledwie 4 lat zaczynała podbijać świat mody?

Kariera Thylane Blondeau

Thylane przyszła na świat 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence. Już w wieku 6 lat została okrzyknięta “najpiękniejszą dziewczyną świata”, jednak została zauważona przez Jeana-Paula Gaultiera już w 2005 roku. Córka prezenterki telewizyjnej Veroniki Loubry i piłkarza Patricka Blondeau była modelką wielu projektantów. Pracowała m.in.: dla Dolce & Gabbana, Versace, czy L’Oreal.

ZOBACZ TAKŻE: Czesia z „Klanu” mimo upływu lat wygląda rewelacyjnie! Zobaczcie, jak zmieniła się Anna Powierza!

View this post on Instagram

A post shared by Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Pozowała dla takich magazynów jak Vogue Paris, czy Jalouse oraz Vogue Teen. To właśnie sesja dla Vogue otworzyła Thylane drzwi do świata mody. W 2018 roku zdecydowała się na założenie własnej marki odzieżowej o nazwie Heaven May. Została również uhonorowana tytułem 100 najpiękniejszych twarzy według magazynu TC Candler.

ZOBACZ TAKŻE: Jak zmieniła się Joanna Opozda? Szok… Zobaczcie stare zdjęcia!

Ciekawostką jest również to, że dzięki tak szybko zdobytej popularności Thylane zagrała w 2015 roku w produkcji Bella i Sebastian 2, gdzie wcieliła się w jedną z głównych ról.

Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczyna świata?

Jak się okazuje, Francuzka zdecydowała się iść za ciosem i spełnia się w roli modelki, choć ma zaledwie 168 cm wzrostu. Można śmiało powiedzieć, że wykorzystała najlepiej, jak potrafiła swoje “pięć minut”. Na swoim koncie ma kampanie dla największych domów mody oraz prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

To właśnie na Instagramie 21-latki znajdziemy wiele jej obecnych zdjęć. Warto dodać, że profil na Instagramie Thylane obserwuje niemal 6 milionów internautów. Dziewczyna cały czas inspiruje swoimi stylizacjami i chętnie dzieli się zdjęciami z pokazów mody.

Można również śmiało powiedzieć, że 15 lat temu nie bez powodu otrzymała tytuł najpiękniejsze dziewczyny na świecie, gdyż wciąż zachwyca urodą.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej