Połącz się z nami

Jak odpowiednio zadbać o higienę intymną? Poznaj markę 4organic!

Jak odpowiednio zadbać

Zdrowie i dieta

Jak odpowiednio zadbać o higienę intymną? Poznaj markę 4organic!

Jak odpowiednio zadbać o higienę intymną, a ponadto być ekologicznym i żyć według zasady zero waste? Przedstawiamy polską markę 4organic, która oferuje naturalne, bezzapachowe i nieuczulające płyny do higieny intymnej.

Jak wiadomo higiena intymna jest niezwykle ważna w życiu kobiety, jednak ciężko o dobre produkty, ponieważ wiele z nich zawiera silne detergenty takie jak np. SLS. Z pomocą pojawia się polska marka 4organic, która w swojej ofercie ma w pełni organiczne i naturalne kosmetyki. Warto zaznaczyć, że przedstawiany produkt w 2019 roku otrzymał nagrodę „super produkt” od magazynu Świat kobiety.

Jak odpowiednio zadbać o higienę intymną?

Dla wielu kobiet jest to dosyć krępujący i problematyczny temat. Na rynku znajdziemy wiele płynów do higieny intymnej, jednak często mają w sobie silne i niewskazane detergenty. Warto również wspomnieć o środkach zapachowych, które wielokrotnie spowodowały reakcję alergiczną.

Pani ginekolog Anetta Karwacka informuje:

„Dobry produkt do higieny intymnej powinien zawierać substancje naturalne, pozbawione działań niepożądanych, jakość i bezpieczeństwo powinno być potwierdzone certyfikatem międzynarodowej organizacji.”

Wszystkie te wymogi spełnia wegański płyn do higieny intymnej od 4organic! Jest on zupełnie pozbawiony barwników oraz substancji zapachowych i zawiera 98,5% składników pochodzenia naturalnego. Co ważne, posiada Certyfikat AllergyCertified, który gwarantuje bezpieczeństwo produktów. Ponadto jest certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan oraz Fundację Viva. Dodatkowo utrzymuje odpowiednie dla miejsc intymnych pH, nawilża, koi i minimalizuje ryzyko infekcji.

Więcej na temat wegańskich, polecanych marek kosmetycznych znajdziesz TUTAJ.

Produkt ten został również laureatem konkursu Kosmetyk Wszech Czasów i w słynnym, kobiecym serwisie wizaz.pl ma 100% pozytywnych opinii.

Warto również wspomnieć, że marka 4organic wspiera polską służbę zdrowia w walce z koronawirusem i przekazuje 10% dochodu na oddział zakaźny warszawskiego szpitala MSWiA.

Znacie produkty marki 4organic?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry