“Jak pokochałam gangstera”: Nie tylko Królikowski i Wieniawa… Również Baron wziął udział w filmie!

7 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Premiera filmu Jak pokochałam gangstera miała miejsce 5 stycznia na Netlifksie. Jak się okazuje oprócz Królikowskiego i Wieniawy również Alek Baron, były partner młodej aktorki brał udział w filmie. Sukcesem swojego chłopaka pochwaliła się Sandra Kubicka! Czym zjamował się Alek Baron w Jak pokochałam gangstera?

Premiera Jak pokochałam gangstera

Na premierę filmu Jak zostałam gangsterem czekało wielu widzów. 5 stycznia na platformie Netfliks fani kina Macieja Kawulskiego mieli okazję obejrzeć jego dzieło, a w nim młodych, zdolnych polskich aktorów. Główną rolę tytułowego Nikodema Nikosia Stokarczaka zagrał znany już z pierwszej części Jak zostałem gangsterem Tomasz Włosok, a u jego boku zagrał Antoni Królikowski.

Jakiś czas temu wielką sensację wzbudził fakt, że w filmie weźmie udział także Julia Wieniawa, która kilka lat temu związana była z Królikowskim. Jak się okazuje również inny były chłopak młodej aktorki wziął udział w realizacji Jak pokochałam gangstera. Jak się okazuje Alek Baron tworzył muzykę, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do działa Kawulskiego. Faktem tym podzieliła się z internautami aktualna partnerka muzyka, Sandra Kubicka.

Alek Baron w Jak pokochałam gangstera!

Modelka opublikowała na swoim InstaStory na Instagramie relację, w której mówi o tym, jak byłam świadkiem tworzenia przez Barona muzyki do filmu.

“Ja jeszcze nie oglądałam, poczekam na Alka. A dlaczego? Ponieważ zrobił muzykę do tego filmu i jestem z niego bardzo, bardzo dumna. I to jest niesamowite, że jeszcze kilka dni temu siedzieliśmy tutaj i Alek skracał, zmieniał a już jest w telewizji!”

Kubicka zwróciła się do swojego partnera i zaznaczyła, że jest z niego bardzo dumna. Przy okazji podzieliła się swoim przekonaniem o przyszłości swojego ukochanego:

“Jestem turbo z Ciebie dumna kochanie i i jestem pewna, że to początek Twojej niesamowitej, filmowej kariery”

Kubicka dumna z Barona
InstaStory Sandry Kubickiej

Nie tylko Sandra jest dumna z Alka, gdyż Baron udostępnił relacje innych zachwyconych widzów, którzy gratulowali mu świetnej ścieżki dźwiękowej.

Co ciekawe wcześniej niewiele było wiadomo na temat tego, że również muzyk Afromental został zaangażowany w film, w którym zagrała jego była dziewczyna Julka Wieniawa oraz jej były partner Antoni Królikowski.

Warto podkreślić, że dzieło Macieja Kawulskiego spotkało się ze sporą aprobatą ze strony widzów Netfliska. Nie da się ukryć, że historia Nikosia Stokarczyka poruszyła wiele serc przed telewizorami.

Oglądaliście?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej