Jak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka? Wymowne zdjęcia

7 czerwca 2022
Przez: : B.Z

Jak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka? Popularny, uwielbiany przez fanów piosenkarz, odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Niedługo później w miejscu jego pochówku postawiono piękny pomnik. Jak to miejsce wygląda teraz? Zdjęciami z cmentarza w Grotnikach pod Łodzią podzielił się Andrzej Kosmala, menadżer oraz przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Fotografie umieścił w swoich mediach społecznościowych. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że są one bardzo wymowne…

Jak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka? Wymowne zdjęcia obiegły Internet

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku a jego śmierć wstrząsnęła fanami piosenkarza. Artysta cieszył się ogromną sławą i był jedną z najbardziej uwielbianych gwiazd w naszym kraju. Krawczyka pochowano na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Niedługo później stanął tam piękny pomnik. Jak grób piosenkarza wygląda obecnie? Można się tego dowiedzieć dzięki zdjęciom, które w swoich mediach społecznościowych zamieścił Andrzej Kosmala, czyli menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Kosmala na Facebooku napisał:

Dziś u Krzysztofa w Grotnikach z Ewą, Kasia szwagrem Maciejem i szwagierką Ewą. Modlitwa, rozmowa z Krzysztofem i porządki po prostu.Pozdrawiamy też poznanych fanów Krzysztofa, którzy odwiedzają jego grób często z daleka.

ZOBACZ TAKŻE: Jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa i Bogusi z “Rolnik szuka żony 8”? Nie było kolorowo…

Krzysztof Krawczyk pozostał w sercach rodziny, bliskich i fanów. Jego grób jest systematycznie odwiedzany, roi się tam od zniczy

Widok ze zdjęć jest bardzo wymowny. Jak się okazuje, Krzysztof Krawczyk nadal żyje w sercach rodziny i bliskich, ale też przede wszystkim fanów, którzy o nim nie zapomnieli. Na jego eleganckim grobie aż roi się od zniczy.

grób krawczyka

Jak wynika z wpisu, jaki w mediach społecznościowych umieścił przyjaciel piosenkarza – miejsce spoczynku artysty odwiedza wiele osób, które kochały jego muzykę. Co jeszcze ciekawsze, niektórzy przyjeżdżają tutaj naprawdę z daleka. Internauci natomiast zwracają uwagę na fakt, jak zadbany jest grób Krzysztofa Krawczyka. Gołym okiem widać, że bliscy oraz wielkie grono fanów oddają mu należyty szacunek.

źródło: o2.pl, Facebook; foto: Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej