Jak w młodzieńczych latach wyglądała Katarzyna Dowbor?

4 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Jak w młodzieńczych latach wyglądała Katarzyna Dowbor? Polska dziennikarka na swoim profilu na portalu społecznościowym pokazała zdjęcie sprzed lat. Zobaczcie, czy byście ją poznali.

Katarzyna Dowbor to znana polska dziennikarka. W latach 1983-2013 była prezenterką Telewizji Polskiej. Była współprowadzącą w porannym programie stacji TVP2 Pytanie na śniadanie, mogliśmy zobaczyć ją również jako prowadząca Ogrodowa Dowborowa oraz Szczęśliwa 13-stka. Od 2013 roku Katarzynę związała się ze stacją Polsat, gdzie jest gospodarzem reality show Nasz nowy dom. Program z każdym odcinkiem zyskuje sympatię widzów. Katarzyna chętnieniesie pomoc osobom potrzebującym, w trudnej sytuacji materialnej, remontując ich domy.

Kasię mogliśmy również ujrzeć na wielkim ekranie. Prezenterka wystąpiła w filmach i serialach, takich jak: Komedia małżeńska, Na dobre i na złe, W labiryncie czy Tato. Ponadto, Kasię mogliśmy zobaczyć w kampanii reklamowej wędlin Morliny oraz preparatu do pielęgnacji roślin Substral.

Kasia była trzykrotnie zamężna: z Piotrem Dowborem, z którym ma syna Macieja; Januszem Atlas oraz z dziennikarzem sportowym Grzegorzem Świątkiewiczem. Prezenterka była również związana z Jerzym Baczyńskim. Para ma córkę Marię Dowbor-Baczyńską.

Katarzyna Dowbor często udziela się na portalu społecznościowym  InstagramCelebrytka dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnio zaskoczyła wszystkich, dodając zdjęcia z młodzieńczych lat. Jak wiele razy mogliśmy od niej usłyszeć, gwiazda lubi wracać do starych zdjęć, wspominając dawne czasy. Czy poznalibyście prezenterkę?

Jak w młodzieńczych latach wyglądała Katarzyna Dowbor?

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć Kasię jako nastolatkę, podczas szkolnego koncertu. Kasia ma całkowicie inną fryzurę niż teraz, lecz bez problemu została rozpoznana przez fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:


Wygląda Pani olśniewająco❤️ Wygląda Pani olśniewająco❤️


Cudowna Pani Kasia❤️


Z fryzury to Mireille Mathieu 😉

Na kolejnym zdjęciu widzimy Kasię w wieku 23 lat. Na urokliwej fotografii widzimy celebrytkę z jej ukochanym psem (jamnikiem) o imieniu Fela. Zdjęcie zostało zrobione przez brata Kasi Tomka.

W sieci pojawiło się również zdjęcie Kasi z małym Maciejem Dowborem oraz córki Marysi z jej ulubionym pieskiem.

Jak podobają Wam się zdjęcia Katarzyny Dowbor z rodzinnego albumu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz