Połącz się z nami

Jak wygląda Agnieszka z „Gogglebox” bez doczepianych włosów!? Mega metamorfoza!

Moda i uroda

Jak wygląda Agnieszka z „Gogglebox” bez doczepianych włosów!? Mega metamorfoza!

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. W produkcji, którą możemy oglądać w stacji TTV bierze ona udział wraz ze swoim mężem Arturem i synem Dajanem. Nie dawno na swoim Instagramie pochwaliła się swoją szokującą metamorfozą! Jak wygląda Agnieszka w krótkich włosach? Zobaczcie!

Widzowie, którzy oglądają program „Gogglebox. Przed telewizorem” kojarzą Agnieszkę przede wszystkim z długimi blond włosami. Jak się jednak okazało, są one doczepiane, a naturalne włosy celebrytki nie są wcale takie długie. Na swoim koncie w mediach społecznościowych pokazała jak wygląda przed założeniem tak zwanych „doczepów” i jak się okazuje w naturalnej wersji Kotońska wygląda wprost niesamowicie! Zobaczcie!

Kiedy na początku zobaczyliśmy Agnieszkę Kotońską w programie TTV wyglądała ona zupełnie inaczej. Platynowe blond włosy z czarnymi pasemkami, długie tipsy, a do tego doczepiane rzęsy to był jej znak rozpoznawczy. Do tego wszystkiego garderoba celebrytki również nie była w najlepszym stanie. Obcisłe różowe bluzeczki z cekinami to swojego czasu był jej znak rozpoznawczy.

Najwidoczniej Agnieszka uznała, że nadszedł czas na zmiany i postanowiła skończyć z kiczowatym wizerunkiem i oddała się w ręce specjalistów. Jak wyglądała po metamorfozie? Na pewno Was zaskoczy!

Celebrytka postanowiła wziąć udział w programie „Druga Twarz”, gdzie grono specjalistów staje przed zadaniem zmiany wizerunku danej osoby. Agnieszka znalazła się w rękach takich specjalistów jak Marcin Tyszka, Łukasz Urbański czy Malwina Wędzikowska. Mieli oni z Kotońską niełatwą przeprawę, ponieważ gwiazda „Gogglebox” obawiała się, że zrobią z niej „starą babcię”. Jak się okazało Kotońska zaufała prowadzącej program, Karolinie Gilon i poddała się metamorfozie. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją w ciemnych włosach!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BxrgJbIIFj_/

Jednakże po jakimś czasie najwidoczniej stwierdziła, że lepiej czuje się w blondzie i postanowiła wrócić do swojego koloru włosów. Zaskoczyła ona swoich fanów na swoim profilu w social mediach. Podczas powrotu do blondu pokazała zdjęcie bez swoich doczepianych włosów!

Jak widzimy nie za długo cieszyła się krótką fryzurą, ponieważ na zdjęciu obok widzimy, że postanowiła doczepić włosy, w których najwyraźniej czuje się najlepiej!

Internauci są podzieleni co do tego, przy której z fryzur powinna pozostać celebrytka, ale większość z nich uważa, że powinna ona zrezygnować z przedłużania włosów, ponieważ w krótkich wygląda dużo młodziej.

„Pani Agnieszko, myślę, że w krótkich włosach 10 lat młodziej, pięknie”,

„W krótkich nawet lepiej 😁😁❤️”

„Dla mnie krótkie 😍w długich tak bardzo sztucznie bez obrazy… Ale sto razy lepiej w krótkich”.

Po jej wcześniejszym krzykliwym wizerunku z czarnymi pasemkami, różowymi włosami, świecącymi ubraniami i ogromnymi tipsami nie pozostało już ani śladu, a Agnieszka prezentuje się teraz i tak o niebo lepiej!

W której wersji podoba Wam się Agnieszka najbardziej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry