“Królowe życia”: Jak wyglądali kiedyś Dagmara i jej syn Conanek? Będziecie w szoku!

6 marca 2022
Przez: : M.J

Jak mówi znane powiedzenie „kobieta zmienną jest”, a idealnym przykładem jak bardzo można się zmienić, jest Dagmara Kaźmierska z reality- show Królowe życia oraz jej syn, który ma niespotykane imię – Conan. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się, najbarwniejsza postać w tym programie!

Kilka słów o Dagmarze Kaźmierskiej

Dagmara z Królowych życia zyskała ogromną popularność dzięki reality-show, które możemy zobaczyć w stacji TTV. Możemy ją również oglądać w najnowszym filmie Patryka Vegi Kobiety Mafii 2, gdzie zagrała krótki epizod, sprawdzając swoje umiejętności aktorskie. Queen of life, bo tak nazywa się jej profil na Instagramie, jest bez wątpienia kontrowersyjna, charyzmatyczna i niesamowicie charakterystyczna. Jej szczerość, zabawne powiedzonka i dystans do siebie sprawiły, że stała się jedną z najbardziej lubianych postaci w programie. Królowa znana z zamiłowania do futerek, mocnego makijażu i burzy blond loków nie zawsze tak wyglądała.

Zobacz także: Dagmara rezygnuje z udziału w Królowych życia?

Jej osobowość, nienaganna figura, mocny makijaż i blond loki sprawiają, że gwiazda show wygląda teraz całkowicie inaczej niż w przeszłości!

Stare zdjęcia Dagmary i Conana

Jej przemiana jest naprawdę szokująca. Stare zdjęcia 45-latki robią furorę wśród internautów. Dagmara swojego czasu nosiła, jak sama napisała, “szpony” i jak możemy zauważyć uwielbiała biżuterię. Ma nastoletniego syna Conana, który bez wątpienia wydoroślał i prezentuje się dużo lepiej! Możemy go również zobaczyć w programie Królowe życia. Jest on jej oczkiem w głowie i świata poza nim nie widzi.

Conan często pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie, gdzie możemy zauważyć, że młody mężczyzna dużą wagę przykłada do dbania o swoją sylwetkę.

Dzięki niemu możemy zobaczyć, jak przez te kilkanaście lat zmieniła się jego mama.

Królowa swojego czasu miała ciemne długie włosy i unikała mocnego makijażu! Bez wątpienia znacznie się zmieniła od czasów swojej młodości!

A Wy, co sądzicie o metamorfozie Dagmary i jej syna Conana?

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej