Połącz się z nami

Jak wyglądali kiedyś Dagmara z „Królowych Życia” i jej syn Conanek ! Będziecie w szoku!

Z życia gwiazd

Jak wyglądali kiedyś Dagmara z „Królowych Życia” i jej syn Conanek ! Będziecie w szoku!

Jak mówi znane powiedzenie „kobieta zmienną jest”. Idealnym przykładem jak bardzo można się zmienić, jest Dagmara Kaźmierska z reality- show „Królowe życia” oraz jej syn, który wszystkim jest znany jako Conanek. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się, najbarwniejsza postać w tym programie!

Dagmara z „Królowych życia” zyskała ogromną popularność dzięki reality-show, które możemy zobaczyć w stacji TTV. Możemy ją również oglądać w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”, gdzie zagrała krótki epizod, sprawdzając swoje umiejętności aktorskie. Queen of life, bo tak nazywa się jej profil na Instagramie, jest bez wątpienia kontrowersyjna, charyzmatyczna i niesamowicie charakterystyczna. Jej szczerość, zabawne powiedzonka i dystans do siebie sprawiły, że stała się jedną z najbardziej lubianych postaci w programie. Królowa znana z zamiłowania do futerek, mocnego makijażu i burzy blond loków nie zawsze tak wyglądała.

Jej osobowość, nienaganna figura, mocny makijaż i blond loki sprawiają, że gwiazda show wygląda teraz dużo młodziej niż na swoje 51 lat.

Jej przemiana jest naprawdę szokująca. Stare zdjęcia 51 latki robią furorę wśród internautów.

Dagmara swojego czasu nosiła, jak sama napisała, „szpony” i jak możemy zauważyć uwielbiała biżuterię.

Ma nastoletniego syna Conanka, który bez wątpienia wydoroślał i prezentuje się dużo lepiej! Możemy go również zobaczyć w programie „Królowe życia”. Jest on jej oczkiem w głowie i świata poza nim nie widzi.

Conan często pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie, gdzie możemy zauważyć, że młody mężczyzna dużą wagę przykłada do dbania o swoją sylwetkę.

Dzięki niemu możemy zobaczyć, jak przez te kilkanaście lat zmieniła się jego mama.

Królowa swojego czasu miała ciemne długie włosy i unikała mocnych makijażów! Możemy wnioskować, że były to wtedy lata jej młodości.

A Wy co sądzicie o metamorfozie Dagmary i jej syna Conana?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry