Połącz się z nami

Jak wyglądały kiedyś „Królowe Życia”? Możecie być w szoku!

Z życia gwiazd

Jak wyglądały kiedyś „Królowe Życia”? Możecie być w szoku!

Zapewne, nie raz zastanawialiście się, czy „Królowe Życia” zawsze wyglądały tak atrakcyjnie? Pokażemy, jak prezentowały się na początku swojej kariery. Poznalibyście je teraz? Możecie być w szoku!

Królowe Życia, to mało przeciętne osoby, które wzbudzają różne emocje. U niektórych złość, a u niektórych zazdrość. Żyją według własnego scenariusza, osiągnęli sukces i egzystują w lokalnym środowisku.

„Królowe Życia” nic sobie nie robią z krytyki innych, żyją po swojemu i według własnych zasad, prą do przodu „po trupach do celu”. Każda Królowa ma inny charakter i inne priorytety, ale łączy je wspólny cel, chcą stworzyć swoje własne „Hollywood”.

Dagmara Kaźmierska

Pochodzi z Kłodzka, przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, lecz ten kraj jest dla niej za duży. Zmęczyły ją wieczne korki, wieczny pośpiech i tęsknota za bliskimi. Pomimo, że wróciła do swojego rodzinnego kraju, to amerykański rozmach wszedł jej w krew. Uwielbia błyskotki, bez biżuterii i szpilek nie pokazuje się na ulicy. Lubi futra, stylowe meble i mercedesy. Wychowuje 18-letniego syna i do niedawna prowadziła dyskotekę marzeń.

Gabriel Seweryn

Mieszkaniec Głogowa,  lubuje się w sztuce i futrach. Od dziecka marzył, aby zostać projektantem ubrań ze skóry. Dzięki pomocy mamy, udało mu się to marzenie spełnić. Obecnie jego futra noszą gwiazdy i celebryci. Wiele osób mówi na niego „Versace z Głogowa”. Swoją pasję do mody dzieli wraz z Rafałem, z którym od 14 lat tworzy parę zawodowo i prywatnie.

Joanna Bujoli

Mieszka we wrocławskim apartamencie, uwielbia luksusy. Ubiera się tylko u najbardziej znanych na świecie projektantów. Zakochana jest we Francji, często wtrąca francuskie słówka, uwielbia francuskiego szampana. Ma nawet francuskiego pieska, którego otrzymała od byłego narzeczonego, francuskiego milionera. Nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, jedynie wierzy w moc karty kredytowej.

Marzena Kotowska

Bizneswoman z Wrocławia. Jest kobietą, która wie czego chce i nie waha się po to sięgać. Swoją firmę prowadzi twardą ręką.

Kamila Kaczmarek

Uwielbia poprawiać swoją urodę, nie przejmuje się komentarzami innych osób, którym nie podoba się jej wygląd oraz rozmiar jej ust. Najważniejsze dla niej jest to, że jest sobą i jak sama uważa ma bardzo ciekawą osobowość.

Inga Zawadzka

Mieszkanka Świdnicy, najważniejsza jest dla niej uroda, którą jak twierdzi trzeba nieustannie poprawiać.  Na udział w programie zdecydowała się, aby przeżyć przygodę, ponieważ wychodzi z założenia, że lepiej coś zrobić i żałować, że się to zrobiło, niż żałować, że się tego nie zrobiło. W telewizji czuje się, jak ryba w wodzie.

Agnieszka Gebel

Mieszka w Monachium, matka i bizneswoman. Na co dzień prowadzi salon kosmetyczny w Niemczech. Jako nowoczesna kobieta marzy o spokojnym życiu na ojczystej wsi.

Izabela Macudzińska

Mama i bizneswoman, z zamiłowania projektantka. Wraz ze swoim partnerem prowadzi sieć butików „Just Unique”.  Butik zajmuje się sprzedażą ubrań, perfum i dodatków zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Patrycja Strzałkowska

Seksowna modelka blogerka, której pasją jest moda i wizaż. Przeszła szereg operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Wzięła również udział w programie „Ex na plaży”.

Trzeba przyznać, że niektóre metamorfozy są spektakularne i ciężko w dawnych „Królowych” rozpoznać teraźniejsze! A wy jakiego jesteście zdania?

Źródło:

https://www.youtube.com/watch?v=JBI4Jv8ZSUA

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry