Połącz się z nami

Jakich zasad będzie musiał przestrzegać syn Meghan i Harry’ego? Niektóre są absurdalne!

Royal baby

Jakich zasad będzie musiał przestrzegać syn Meghan i Harry’ego? Niektóre są absurdalne!

W mediach od kilku dni aż huczy o porodzie księżnej Sussex, która 6 maja urodziła syna. Książę Harry nie mógł pohamować swojej radości i dumy, kiedy udzielał pierwszego wywiadu po porodzie Meghan. Wieść ta na całym świecie spowodowała ogromny entuzjazm. Jednak warto pamiętać, że z tytułem księcia nie wiążą się tylko same przywileje, ale również zakazy. Niektóre z nich są naprawdę absurdalne! Zobaczcie!

W środę 8 maja księżna Sussex wraz z księciem Harrym pokazali światu nowego członka rodziny królewskiej. Mały książę Archie Harrison bez wątpienia zachwycił wszystkich, a w szczególności Wielką Brytanię i miłośników rodziny królewskiej.

Wszyscy skupiają się przede wszystkim na przywilejach, jakie niesie ze sobą należenie do rodziny królewskiej i bycie „Royal Baby”. Natomiast nikt nie skupia się na tym, jaka presja ciąży na małym dziecku już od chwili jego narodzin. Jak wiadomo, na dworze królewskim panuje całe mnóstwo zasad, które trzeba przestrzegać i tak samo jest w przypadku każdego nowego członka, który dołącza do rodziny królewskiej.

Od samego początku Archie Harisson będzie musiał stosować się do nakazów, które panują tu od pokoleń. Więc jego dzieciństwo nie do końca będzie sielanką, jaką niekiedy możemy zobaczyć w filmach. Niektóre z zasad są naprawdę absurdalne, a rodzina królewska nie odpuszcza nawet jej najmłodszym członkom.

Poznajcie niektóre z nich!

  • Archie będzie musiał być wyznawcą anglikanizmu, ponieważ członkowie rodziny królewskiej nie mogą być pod żadnym pozorem innego wyznania.
  • Do ukończenia ósmego roku życia, będzie musiał publicznie pokazywać się tylko w krótkich spodenkach. Ta zasada na dworze królewskim panuje od XVI wieku. Taki strój oznacza, że jest się z arystokracji.
  • Panuje również surowy zakaz prowadzenia własnych kont na portalach społecznościowych, Książę nie będzie mógł mieć tak jak reszta jego rówieśników Instagrama, Facebooka czy Twittera. Ma również zakaz robienia sobie „selfie”.
  • Wszystkie gry, w których pojawia się możliwość oszukiwania są również zakazane. A więc Archie nie zagra nigdy w Monopoly, Eurobiznes czy gry karciane.
  • Książęta nie mogą również korzystać z technologii. Zakazane są na przykład tablety. Jest to jeden z zakazów, który na pewno może być uciążliwy w dzisiejszym skomputeryzowanym świecie.
  • Będzie miał on również kategoryczny zakaz w wypowiadaniu się na tematy polityczne i afiszowaniu się ze swoimi poglądami.
  • Podczas posiłków nie będzie mógł on usiąść przy stole z rodzicami. W czasie wspólnego posiłku książęce dzieci mają osobne miejsce.
  • Nie może on również nosić naturalnego futra jako elementu swojej garderoby.
  • Jeżeli Archie pójdzie do tej samej szkoły co syn księżnej Kate, George, nie będzie mógł powiedzieć, że ma jednego ulubionego kolegę, gdyż faworyzowanie nie jest tam dobrze postrzegane.

Tak więc, jak widzimy, już od najmłodszych lat, książę będzie musiał przestrzegać pewnych zasad. To samo tyczy się wszystkich, którzy urodzili się w rodzinie królewskiej. Dzieci Kate i Williama również muszą podporządkować się, do zarządzeń dworu królewskiego!

Wiedzieliście o tych zasadach?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry