Pałac Buckingham odpowiada na wywiad Harry’ego i Meghan!

9 marca 2021
Przez: : M.J

Pałac Buckingham po wielu godzinach milczenia, w końcu odpowiedział na wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle. Rozmowa z Oprah Winfrey, 8 marca odbiła się szerokim echem w mediach. Jak przyjęto wstrząsające wyznanie żony księcia Harry’ego oraz, co rodzina królewska myśli o zarzutach dotyczących rasy? Zobaczcie!

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego

Można śmiało powiedzieć, że był to jeden z tych wywiadów, na który czekało mnóstwo osób oraz fanów rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że kilka dni przed planowaną emisją wywiadu Meghan i Harry’ego z Oprah Winfrey, w sieci małżonkowie ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami. Co więcej, to właśnie podczas wywiadu mieli zdradzić płeć swojego drugiego potomka.

Zobacz także: Meghan i Harry zdradzili płeć drugiego dziecka! Zobaczcie, kiedy przyjdzie na świat!

Jednak mało kto się spodziewał, że podczas rozmowy z najbardziej znaną dziennikarką w Stanach Zjednoczonych, Meghan i Harry zdecydują się na tak wstrząsające wyznania. Przypomnijmy, że nie tylko padły zarzuty dotyczące rasizmu w rodzinie królewskiej. W rozmowie w cztery oczy Meghan Markle wyznała, że myślała o tym, aby targnąć się na swoje życie, kiedy była w piątym miesiącu ciąży z pierwszym dzieckiem.

Milczenie pałacu Buckingham

Wywiad odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Nie da się ukryć, że wyczekiwanie na oświadczenie Pałacu Buckingham w tej sprawie ciągnęło się w nieskończoność. Dziś, 9 marca, dzień po słynnym wywiadzie, Pałac Buckingham w imieniu królowej Elżbiety II, w końcu przerwał ciszę.

Królowa Elżbieta II odpowiada na wywiad Harry'ego i Meghan
Królowa Elżbieta II

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w imieniu Elżbiety II

Jak czytamy w oświadczeniu Pałacu Buckingham, które pojawiło się w sieci, cała rodzina królewska jest zasmucona wieściami na temat ostatnich lat z życia Meghan i Harry’ego. W królewskim komunikacie odniesiono się również do zarzutów dotyczących rasizmu. Zaznaczono, że są one niepokojące i rodzina omawia je prywatnie.

Na koniec krótkiego komunikatu zaznaczono, że Harry i jego najbliżsi zawsze będą członkami rodziny:

„Cała rodzina ze smutkiem dowiedziała się, jak trudne i wymagające były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Zarzuty, które przedstawiono w wywiadzie, w szczególności te dotyczące rasy, są niepokojące. Choć niektóre wspomnienia mogą się różnić, traktuje się je bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny”– tak brzmi treść poniższego oświadczenia.

Źródło: Instagram, Twitter.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej