Połącz się z nami

Jakie operacje plastyczne miała Magdalena Karwacka z „Love Island”? Znamy prawdę!

Moda i uroda

Jakie operacje plastyczne miała Magdalena Karwacka z „Love Island”? Znamy prawdę!

W dzisiejszych czasach nie jest niczym dziwnym, że młode dziewczyny z chęcią korzystają z usług medycyny estetycznej. Zapewne niejeden fan programu „Love Island. Wyspa Miłości” zastanawiał się, czy w swoją urodę ingerowała również Magdalena Karwacka, która zrobiła ogromne wrażenie wchodząc do hiszpańskiej willi! Jakie operacje plastyczne miała Magdalena Karwacka z „Love Island”? Znamy prawdę!

Magdalena Karwacka weszła z wielkim przytupem do programu „Love Island. Wyspa Miłości”. Jak również wiadomo, to nie pierwsza produkcja, w której piękna brunetka zdecydowała się wziąć udział. Magdę mogliśmy widzieć na naszych ekranach w 8. edycji programu „Top Model”, gdzie wówczas zamieszkała w domu modeli i modelek, jednak jej udział z programem zakończył się na szóstym odcinku.

Zobaczcie: Magdalena Karwacka w rozbieranej sesji w „Top Model”! Zobaczcie jej gorące zdjęcia!

Magda najwyraźniej nie chce odsuwać się w cień i nadal nie daje nam o sobie zapomnieć. Karwacką obecnie możemy oglądać na naszych ekranach w randkowym programie „Love Island”. 23-latka wchodząc do hiszpańskiej willi, od razu podbiła serca męskiej części mieszkańców, a jej zmysłowy taniec, podczas którego wcieliła się w seksownego aniołka, zawrócił w głowie pewnie niejednemu mężczyźnie.

Jednego na pewno nie można Magdzie odmówić, a mianowicie urody. Czy w takim razie ingerowała ona w swój wygląd? Zobaczcie!

Jakie operacje plastyczne miała Magdalena Karwacka z „Love Island”?

Niektóre uczestniczki programu „Love Island” nie kryją się z tym, że ingerowały w swoją urodę. W dzisiejszych czasach powiększone usta, zrobiony nos, czy większy biust staje się powoli czymś normalnym. Niemniej jednak zapewne niejedna osoba zastanawiała się, czy również Magda Karwacka poszła w ślady swoich koleżanek z programu.

W serwisie YouTube można znaleźć kanał, na którym Magda nagrywa swoje vlogi. W jednym z nich odpowiada na pytania internautów, a jedno z nich dotyczyło właśnie operacji plastycznych. Jak możemy się dowiedzieć, oprócz przedłużonych włosów i wybielonych zębów uczestniczka „Love Island” nie zmieniła niczego w swoim wyglądzie!

Zdradziła również, że ma bardzo dużą wadę wzroku (3 i 3,5), niemniej jednak jej obłędnie niebieskie oczy nie są zasługą kolorowych soczewek, co na pewno zdziwi niejedną osobę.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat uczestniczki programu „Love Island”, zobaczcie nagranie poniżej!

Spodziewaliście się, że wygląd Magdy Karwackiej jest tylko i wyłącznie zasługą genów?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry