Połącz się z nami

Magdalena Karwacka w rozbieranej sesji w „Top Model”! Zobaczcie jej gorące zdjęcia!

Moda i uroda

Magdalena Karwacka w rozbieranej sesji w „Top Model”! Zobaczcie jej gorące zdjęcia!

Po raz kolejny zrobiło się głośno o Magdalenie Karwackiej, kiedy zasiliła szeregi uczestników randkowego programu „Love Island. Wyspa Miłości”. Śliczna brunetka próbowała również swoich sił w programie „Top Model”, a my teraz chcemy Wam przypomnieć jej rozbieraną sesję, która urzekał internautów! Zobaczcie, jak wypadła Magdalena Karwacka w rozbieranej sesji w „Top Model”!

Kiedy w programie „Love Island” pojawiła się Magdalena Karwacka, serce każdego uczestnika zabiło szybciej. Śliczna brunetka weszła do reality-show z wielkim przytupem, wykonując ponętny taniec dla panów w stroju aniołka. Jednak widzowie mogli już kiedyś widzieć Karwacką na swoich ekranach! Magda wzięła udział w ósmej edycji „Top Model”, w której trzeba przyznać, miała ogromną konkurencję.

Przypomnijmy, że w owym sezonie udział wzięła również Klaudia El Dursi, która od razu otrzymała od jury Złoty Bilet, a po zakończonym show jej kariera nabrała tempa.

Pomimo tego, że Karwacka dostała się do domu modelek i modeli, to zakończyła swoją przygodę z „Top Model” na szóstym odcinku. Niemniej jednak zdążyła tam wykonać kilka sesji zdjęciowych przed obiektywami najlepszych fotografów, a jedną z nich była sesja rozbierana, która bez wątpienia zapadła w pamięci fanów tego formatu! Zobaczcie!

Magdalena Karwacka w rozbieranej sesji w „Top Model”!

W każdym sezonie „Top Model” największe emocje nie tylko wśród uczestników wzbudza rozbierana sesja. Do tego etapu w ósmej edycja dotrwała Magda, która trzeba przyznać, na zdjęciach wyszła zjawiskowo.

Wówczas pomysłem na rozbieraną sesję była kraina lodu, a Karwacka w roli Królowej Śniegu wyglądała zjawiskowo.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CFwZwijIjgA/

Na Instagramie Islanderki również znajdziemy jej rozbierane zdjęcia z programu „Top Model”. Komentarze, które tam czytamy od jej obserwatorów mówią same za siebie:

🔥🔥🔥🔥🔥 dziwie się, że się sceneria nie roztopiła”

„Zdecydowanie najseksowniejsza dziewczyna Top Model , roztapiasz lód-jakbyś miała magiczne moce, ubrana sesja 10/10 , naga sesja 100/10. . Ubranie tylko zakrywa twoje prawdziwe piękno. Dopiero bez niego stajesz się prawdziwą muzą”

Nie da się ukryć, że Magda jest przepiękną kobietą.

A Wam, jak się podoba? Przypominamy, że już dzisiaj, 30 września kolejna rozbierana sesja w „Top Model”!

Zobaczcie również: Rozbierana sesja w „Top Model”! Wyciekły ujęcia z planu! HOT

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry