Połącz się z nami

Jakim ojcem będzie Radosław Majdan? Jego teściu nie ma wątpliwości!

Z życia gwiazd

Jakim ojcem będzie Radosław Majdan? Jego teściu nie ma wątpliwości!

Wieść o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdanem już w przyszłym roku na świecie powitają swoje pierwsze dziecko, odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się tato Małgosi. Jakim ojcem jego zdaniem będzie były piłkarz? Zobaczcie, jakim ojcem będzie Radosław Majdan według jego teścia!

Dwa dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Majdanowie spodziewają się wspólnego dziecka. Już od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek podkreślała, że bardzo by chcieli wraz z Radosławem, aby ich rodzina się powiększyła, jednak życie pisało za nich swój scenariusz. Nieudane próby spowodowały, że małżonkowie dali sobie czas do końca tego roku. Jeżeli Małgosia nadal nie mogłaby zajść w ciążę, poważnie zastanawiali się nad adopcją. Jednak ich marzenie się spełniło i już w 2020 roku ich rodzina się powiększy!

Jako pierwszy informację tę potwierdził Radosław, a zaraz po nim jego żona. Małżonkowie podziękowali również za masę gratulacji i nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi z takiego obrotu sprawy.

Jakim ojcem będzie Radosław Majdan? Jego teściu nie ma wątpliwości!

Teraz głos w tej sprawie zabrał tato Małgorzaty Rozenek-Majdan, który nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy, iż rodzina jego córki się powiększy. Jak również zaznaczył, w tym roku święta będą na pewno wyjątkowe:

„Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem”– zdradził w rozmowie z Faktem.

Były piłkarz, pomimo że do tej pory nie miał swoich dzieci, mógł już nieco poczuć klimat ojcostwa. Wraz z Małgorzatą wychowują dwójkę jej synów, których gwiazda ma ze związku z Jackiem Rozenkiem. W rozmowie z Faktem również na to zwrócił uwagę Stanisław Kostrzewski i jak podkreślił, Radosław będzie na pewno wspaniałym tatą:

„Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego!”

My również nie mamy wątpliwości, że Radosław sprawdzi się w roli ojca!

View this post on Instagram

Trzy lata temu…

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry