Jakub „Holak” Krawczyk: [wiek, kariera, Xayoo Industries, High League, dziewczyna, Instagram]

21 lipca 2022
Przez: : KS

Holak, a właściwie Jakub Krawczyk to obecnie jeden z najbardziej znanych twórców internetowych w Polsce. Wokół jego osoby pojawia się także dużo kontrowersji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Holak kim jest?

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Jakub Krawczyk-Holak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych streamerów i graczy w kraju. Mimo to, wciąż nie wiadomo zbyt wiele na jego temat.

Jakiś czas temu, popularny streamer zmagał się z problemami zdrowotnymi, o czym poinformował swoich fanów. Wiadomo również, że w trudnym dla niego okresie mógł liczyć na wsparcie ukochanej. Partnerką Holaka jest Aneta Włodarska. Dziewczyna cieszy się licznym gronem odbiorców w social mediach.

Jakub Krawczyk
Jakub Krawczyk-Holak

Zobacz także: Co wiemy o Konopskyym?

Holak: kariera

Nie da się ukryć, że duży rozgłos Holak zawdzięcza Xayoo Industries. To grupa streamerów, którzy są jedną z najmocniejszych na polskim Twitchu. Niewątpliwie, to przyczyniło się do bardzo dobrych statystyk i licznym odbiorcom. Niedawno, ich współpraca dobiegła końca, a także nie obyło się bez skandalu. W chwili, gdy odszedł z ekipy Xayoo mocno skrytykował niektóre z zachowań byłych kolegów, co nie obeszło się bez echa.

Już oficjalnie wiadomo, że streamer dołączył do grona zawodników High League. O jego występie na którejś z gal freak fightowych mówiło się od dawna. Co ciekawe, w momencie ogłoszenia tych wieści, włodarze federacji Malika Montany wyjawili, iż długo na niego czekali. W związku z tym, można się domyślać, że rozmowy na temat jego występu na gali trwały od jakiegoś czasu.

Oficjalny debiut Holaka będzie mieć miejsce podczas High League 4. Gala odbędzie się 17 września 2022 roku w Arenie Gliwice.

Holak: Instagram

Streamer i twórca internetowy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @holak_amg. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 140 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej