Jakub „Jay” Wiśniewski: [wiek, Love Island 7, partnerka, Instagram]

21 marca 2023
Przez: : W.M.

Jakub Wiśniewski to nowy uczestnik Love Island, który dołączył do Wyspiarzy w najnowszej edycji randkowego reality-show. Kim jest Jay z Love Island? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Jay z Love Island: wiek

Jakub Wiśniewski czyli Jay dołączył do grona uczestników 7 edycji Love Island.

Jakub „Jay” Wiśniewski: dziewczyna

Jedną z zasad, która obowiązywać ma wszystkich uczestników zgłaszających się do Love Island, jest to, że powinni być oni singlami. Jeszcze zanim odcinek Love Island z Jay’em wyemitowany został w telewizji, w sieci wybuchła prawdziwa burza, gdyż internauci zasugerowali, że nowy Islander może mieć dziewczynę. Czy ich przypuszczenia się potwierdzą?

Zobacz także: Jay z Love Island ma dziewczynę? Widzowie są pewni, że nowy Islander nie jest singlem.

Love Island 7

Love Island to jedno z najbardziej lubianych randkowych reality-show, które obejrzeć można w polskiej telewizji.

Program doczekał się już siedmiu sezonów, a najnowsza 7 edycja zawitała na antenę TV4 pod koniec lutego. W programie ponownie poznać mogliśmy piękne singielki i atrakcyjnych singli, którzy zgłosili się do Love Island nie tylko po to, aby przeżyć życiową przygodę, ale również po to, aby znaleźć swoje drugie połówki.

W programie poza odnalezieniem miłości wygrać można także nagrodę. Zwycięska para Love Island, którą wybiorą widzowie, otrzyma aż 100 tys. złotych.

Jay z Love Island: Instagram

Uczestnik Wyspy miłości aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Jaya z Love Island internauci znaleźć mogą pod nazwą @jacob_jay_wise.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej