„Love Island 7”: Jay ma dziewczynę? Widzowie są przekonani!

21 marca 2023
Przez: : W.M.

Do uczestników Love Island dołącza właśnie kolejny Islander – Jay. Jego wejście zdecydowanie zrobiło wrażenie na Wyspiarzach. Widzowie podejrzewają jednak, że Jay z Love Island nie jest wcale singlem! Czy nowy uczestnik Wyspy miłości naprawdę ma dziewczynę?

Na Wyspie Miłości atmosferą zaczyna sięgać zenitu. Po tym, jak do willi weszli nowi islandersi, Marta i Kuba, aż dwoje uczestników musiało spakować swoje walizki i opuścić Love Island, a byli nimi Alicja i Wojtek.

Po odejściu Wyspiarzy nastroje wśród pozostałych Islanderów były mieszane. Jagoda bardzo tęskniła za swoim partnerem i uznała, że nie będzie w stanie stworzyć innej relacji w programie, dlatego zdecydowała się z własnej woli opuścić willę, aby dołączyć do Wojtka.

Zupełnie inaczej było w przypadku Mateusza, który zalewał się łzami po odejściu Alicji. Już kolejnego dnia uczestnik świetnie się bawił i cieszył się z roli singla.

Na tym jednak nie koniec wrażeń. Już w kolejnym odcinku w Love Island Wyspiarzy ponownie odwiedzi Karolina Gilon i ogłosi przeparowanie. Tym razem to dziewczyny będą wybierać dla siebie partnerów. Co więcej, prowadząca przestawi Islanderom nowego uczestnika, którym zostanie Jay.

Jay z Love Island ma dziewczynę?

Już w najnowszym odcinku Love Island do uczestników podczas przeparowania dołączy Jay. Czy któraś z Islanderek wybierze go na swojego partnera? Nie podlega wątpliwościom, że przystojny wyspiarz zrobił wrażenie na uczestniczkach!

Okazuje się, że internauci, którzy śledzą odcinki Love Island, przeprowadzili „śledztwo” dotyczące nowego uczestnika. Fani randkowego reality-show podejrzewają, że Jay przychodząc do programu, wcale nie był singlem i ma dziewczynę.

„Ooo, a ten nowy jeszcze nie tak dawno (był na Teneryfie 18 lutego) ze swoją „ukochaną”. A już do programu wchodzi.”

„No szybko poszedł do programu po miłość, w lutym był jeszcze zakochany.”

„Jego dziewczyna tydzień temu komentowała mu czule foty.” – komentują internauci

Oficjalnie nie wiadomo jednak, czy Jay faktycznie ma dziewczynę. Czy przypuszczania widzów okażą się prawdziwe? Być może już niedługo przekonamy się, jak jest.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej