Jakub Lipowski: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, Instagram]

19 lipca 2021
Przez: : KS

Jakub Lipowski to młody tancerz, który zadebiutuje na parkiecie Tańca z gwiazdami w roli partnera jednej celebrytek na występ której najbardziej czekają widzowie. Jeśli chcecie dowiedzieć się, ile ma lat, czy udało mu się zdobyć jakieś tytuły w turniejach oraz czy prowadzi swoje profile w social mediach, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Jakub Lipowski: wiek

Kiedy tylko w sieci pojawiły się informacje, że Lipowski dołączy do grona tancerzy w najbliższej edycji programu Taniec z gwiazdami, internauci szybko zaczęli szukać informacji na jego temat. Jedną z najbardziej interesujących ich kwestii jest wiek tancerza. Otóż, z jego social mediów udało nam się dowiedzieć, że na chwilę obecną ma 27 lat. Co ciekawe, często zamieszcza tam zdjęcia z innymi trenerami z tanecznego show: Hanną Żudziewicz i Jackiem Jeschke.

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu Piątkowskim?

Jakub Lipowski: kariera

Okazuje się, że Kuba Lipowski jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich. Co więcej, w tej kategorii zdobył także wicemistrzostwo świata. Przez jakiś czas był także partnerem Olgi Kalickiej, kiedy ta po udziale w Tańcu z gwiazdami zdecydowała się nie zaprzestawać treningów tanecznych. Razem udało im się nawet zdobyć turniej ProAm Warsaw International Dance Championship w kategorii cha-cha, rumba i jive. W związku z tym, ma już doświadczenie w pracy na sali treningowej z gwiazdami.

W social mediach Jakuba Lipowskiego znajdziemy jego zdjęcia m.in. z Michałem Malitowskim.

Jakub Lipowski: Taniec z gwiazdami

Jak ogłosili producenci, najbliższa edycji programu Taniec z gwiazdami odbędzie się już jesienią. Telewidzowie będą mieli okazję oglądać występy swoich ulubieńców oczywiście na antenie Polsatu. Tym razem, jedną z gwiazd będzie Oliwia Bieniuk – córka Anny Przybylskiej i Jakuba Bieniuka. To właśnie jej partnerem został Jakub Lisowski. Przygotowanie do produkcji mają rozpocząć już w sierpniu.

Jakub Lipowski: Instagram

Tancerz, którzy zadebiutuje w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami prowadzi swój porfil na Instagramie pod nazwą @jakublipowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz