Jakub Rzeźniczak podważa słowa Magdaleny Stępień! Wersja piłkarza bardzo różni się od wypowiedzi modelki…

10 września 2021
Przez: : M.J

Jakub Rzeźniczak po rozstaniu z Magdaleną Stępień coraz śmielej zabiera głos w tej sprawie. W sieci pojawił się pierwszy komentarz piłkarza, w którym zaprzeczył wcześniejszym słowom matki swojego drugiego dziecka. Jaka jest wersja Jakuba?

Rozstanie Stępień i Rzeźniczaka

Związek piłkarza i modelki był bardzo medialny. Obydwoje nie szczędzili sobie czułości na swoich profilach w mediach społecznościowych, a kiedy okazało się, że spodziewają się pierwszej pociechy nikt nie myślał, że ich historia tak szybko się zakończy. Jakub Rzeźniczak odszedł od Magdaleny Stępień, kiedy była w 8. miesiącu ciąży. Niedługo po przyjściu dziecka na świat media obiegły zdjęcia piłkarza z nową dziewczyną.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak znowu jest zakochany. Kim jest jego partnerka?

View this post on Instagram

A post shared by Obcas.pl (@obcas.pl_official)

Magdalena Stępień po rozstaniu nie zamierzała milczeć, a jej kolejne wywiady odbijały się szerokim echem w mediach. W jednej ze swoich wypowiedzi zaznaczyła, że kiedy rodziła syna piłkarza, Kuba pod szpitalem pojawił się z nową dziewczyną. Teraz Rzeźniczak zaprzecza słowom swojej byłej partnerki. Kto ma rację?

Zobacz także: Magdalena Stępień przeżywa ciężkie chwile. “Ból jest nie do opisania”

Jakub Rzeźniczak z synem.
Kuba z synem Oliwierem.

Wpis Jakub Rzeźniczaka

Piłkarz jest aktywny na Twitterze, gdzie chętnie wrzuca zdjęcia. Pod jednym z nich pojawił się komentarz Zbigniewa Bońka, który zażartował z ubioru Jakuba:

“Kuba, co się dzieje? Masz wodę w piwnicy?”– napisał żartobliwie Boniek.

“Alimentów tyle, że na spodnie nie starczyło”– odpisał Rzeźniczak.

Jeden z internautów postanowił dosadnie napisać piłkarzowi, co myśli o jego powyższym wpisie nie przebierając w słowach:

“A z czego ty się śmiejesz, że kobietę w ciąży zdradzał i z kochanką przyszedł do szpitala? Śmieszne w c..j. Himalaje poczucia humoru. Dystans do tego mogłyby zachować jego dzieci albo byłe kobiety, a nie on. Czekam aż Hajto będzie wstawiał memy o staruszkach na pasach”– czytamy pod postem Jakuba Rzeźniczaka na Twitterze.

Najwidoczniej Kuba nie zamierzał już dłużej milczeć i po raz pierwszy odpisał internaucie. W swoim wpisie zaprzeczył wszystkim słowom Magdaleny Stępień zaznaczając, że nie zdradził matki swojego dziecka oraz nie pojawił się w szpitalu z nową dziewczyną:

“Po pierwsze nie zdradził. Po drugie nie stał pod szpitalem z kochanka… ale tak jest, jak się informacje czerpie z portali plotkarskich”

Czy Magda odniesie się do słów swojego byłego partnera?

Jak myślicie? Kto ma rację?

Źródło: Twitter Jakuba Rzeźniczaka / Instagram Magdaleny Stępień / Jakub Rzeźniczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz