Jakub Steuermark: [wiek, kuchnia, Pytanie na śniadanie, Instagram]

18 marca 2021
Przez: : KS

Jakub Steuermark to jeden z polskich kucharzy, którzy dali się poznać szerszej widowni głównie dzięki występom w programach telewizyjnych. Nie da się ukryć, że szef kuchni może pochwalić się liczną grupą fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

View this post on Instagram

A post shared by Kuba Steuermark (@steuermark)

Jakub Steuermark: wiek

Wielu widzów zastanawia się, ile lat ma ich ulubionych szef kuchni. Otóż, okazuje się, że w sieci można dotrzeć do informacji na ten temat. Steuermark urodził się w 1976 roku, w związku z czym w tym roku będzie obchodził swoje 45. urodziny. Wiadomo również, że pochodzi z warszawskiego Powiśla, gdzie z resztą także dorastał. Mimo, że przez wiele lat pracował w innej branży, to właśnie gotowanie było jego największą pasją. Co ciekawe, pierwszą mentorką w tej dziedzinie, którą napotkał na swojej drodze, była jego babcia.

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu Królikowskim – kucharzu z ,,Pytania na śniadanie”?

Jakub Steuermark: kuchnia

Kiedy uświadomił sobie, że to właśnie z gotowaniem wiąże swoją przyszłość i odważył się podjąć odważną decyzję, wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Na Florydzie otworzył nawet własny bar kanapkowy. Jednakże, los chciał, że wrócił do Polski, choć nie na długo. Następnie, doświadczenie zdobywał w Anglii, gdzie pracował już na stanowisku szefa kuchni. Tam też zdobył wykształcenie w na kierunku kucharskim. Po czasie, wyjechał do Hiszpanii, lecz ostatecznie wrócił do ojczyzny i osiedlił się w niej na stałe. Prócz występów w telewizji, prowadzi własny biznes oraz kursy.

View this post on Instagram

A post shared by Kuba Steuermark (@steuermark)

Jakub Steuermark: ,,Pytanie na śniadanie’’

,,Pytanie na śniadanie’’ to jeden z najchętniej oglądanych programów porannych w polskiej telewizji. To właśnie w nim, w sektorze kuchennym, widzowie często maja okazję oglądać Steuermarka. Niewątpliwie, udział występy w produkcji zapewniły mu dużą rozpoznawalność, ale także sympatię telewidzów.

Przepisy Jakuba Steuermarka można śledzić w programie ,,Pytanie na śniadanie”

Jakub Steuermark: Instagram

Szef kuchni prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @steuermark. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej