Tomasz Królikowski: [kim jest, wiek, kariera, Pytania na śniadanie, Instagram]

18 marca 2021
Przez: : KS

Tomasz Królikowski to bez dwóch zdań jeden z najbardziej utalentowanych szefów kuchni w Polsce. Mężczyzna duża sympatię zdobył nie tylko dzięki niepowtarzalnym potrawom, które przyrządza, ale także dzięki występom w porannym programie telewizyjnym. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Tomasz Królikowski: kim jest

Wielu widzów programu ,,Pytanie na śniadanie’’, a zwłaszcza jego kulinarnej części zastanawia się, ile lat ma występujący tam szef kuchni. Spieszymy z odpowiedzią na to pytanie. Okazuje się, że w sieci można dotrzeć do informacji o wieku Tomasza Królikowskiego. Otóż, w tym roku mężczyzna będzie obchodził swoje 45. urodziny. Wiadomo także, że pochodzi z Przytocznej, choć aktualnie na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie rozwija swoje pasje.

Zobacz także: Co wiadomo o Jolancie Kleser?

Tomasz Królikowski: kariera

Szef kuchni przez wiele lat kształcił się w kierunku kulinarnym. Mianowicie, swoje zamiłowanie do gotowania ćwiczył od okiem wielu specjalistów w tym zakresie nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Między innymi, szkolił się w Mediolanie czy Londynie. Jak sam mówi, z branżą związany jest już od ponad 20 lat. Współpracował z wieloma prestiżowymi restauracjami, gdzie pracował na najwyższych stanowiskach. Oprócz tego, prowadzi warsztaty kulinarne, na których wraz z innymi mistrzami przekazuje swoją wiedzę innym, początkującym i ambitnym kucharzom.

Tomasz Królikowski: ,,Pytanie na śniadanie’’

Królikowski od jakiegoś już czas regularnie występuje w programie ,,Pytanie na śniadanie’’, który cieszy się dużą oglądalnością wśród widzów TVP 2.  Tam również zdradza tajniki swojej kuchni i dzieli się z telewidzami swoimi sprawdzonymi przepisami. Nie da się ukryć, że wśród nich cieszy się duża sympatią, a występy w telewizji sprawiają mu dużo przyjemności oraz pozwalają sprawdzać się na innej płaszczyźnie.

Tomasz Królikowski jest jednym z kucharzy programu ,,Pytanie na śniadanie”

Tomasz Królikowski: Instagram

Szef kuchni znany z programu ,,Pytanie na śniadanie’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tm_krolikowski. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej