Karol Kotomski: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

11 stycznia 2022
Przez: : KS

Karol Kotomski to jeden z bohaterów pierwszej polskiej edycji programu Farma, który swoją premierę będzie miał już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że produkcja zapowiada się naprawdę ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo na temat uczestnika, którego poznamy w wiejskich okolicznościach!

Karol Kotomski: wiek

Z informacji, które producenci Farmy udostępnili na profilu na Instagramie, możemy dowiedzieć się, że Karol ma 32 lata. Okazuje się że już od jakiegoś czasu swoje życie dzieli między dwa państwa: Polskę, a Maltę. Jest fryzjerem, a z jego usług fryzjerskich można skorzystać w Warszawie lub Dzierżoniowie.

Można domyślać się, że pseudonim Lolek, pod jakim jest znany także uczestnik programu Polsatu, wziął się od zdrobnienia jego imienia. Sam przedstawia siebie jako osobę kreatywną i ciekawą świata. Jego ciało zdobią liczna tatuaże, które jak sam twierdzi określają go.

Wolne chwile, które znajduje między pracą i podróżami, poświeci na sport. Zdradził, że to jedna z jego pasji.

Karol Kotomski Farma
Karol weźmie udział w programie Farma

Zobacz także: Co wiemy o Kindze Kazimierczak z programu Farma?

Karol Kotomski: Farma

Karol wyznał, że od dawna chciał spróbować swoich sił w warunkach odrobinę survivalowych. Udział w nowym show Polsatu będzie ku temu doskonałą okazją. W gospodarstwie wiejskim, wraz z pozostałymi uczestnikami będzie musiał odnaleźć się w zdecydowanie innych warunkach, niż te do których jest przyzwyczajony w mieście.

Między innymi, bohaterowie Farmy nie będą mieć dostępu do bieżącej wody, a także będą musieli podołać zadaniom wokół gospodarstwa. Najlepszy z nich wygra tytuł Super Farmera oraz nagrodę pieniężną.

W rolę prowadzących Farmy wcielą się Ilona Krawczyńska oraz Marcelin Zawadzka. Pierwszy odcinek Farmy, premierę będzie miał już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Widzowie będą mieli okazję śledzić losy uczestników od poniedziałku do piątku.

Karol Kotomski: Instagram

Uczestnik Farmy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @karol_kotomski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 2,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej