Jakub z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

6 października 2023
Przez: : M.J

Jakub to jeden z kandydatów, którego na swoje gospodarstwo zaprosiła Anna. Ma on szansę zdobyć serce rolniczki? Czy sprosta jej wymaganiom? Co wiemy na jego temat? Ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego zdecydował się na udział w tym programie? Poznajmy go bliżej.

Jakub z Rolnik szuka żony 10: wiek

Kuba ma 30 lat i pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, jednak swoje życie zawodowe wiąże z innym miastem. Jest ojcem trójki dzieci, które wychowuje samotnie. Jest mężczyzną, który wzbudza sympatię, oraz nie boi się ciężkiej pracy.

Jakub pragnie w końcu zaznać w życiu stabilności i spotkać kobietę, która będzie potrafiła go wesprzeć. Sam jest w stanie swojej wybrance zaoferować wsparcie, zrozumienie oraz bezpieczną przystań.

Jakub z Rolnik szuka żony 10: praca

30-latek, choć mieszka w Ostrowie Wielkopolskim to swoje życie zawodowe prowadzi w Kaliszu, gdzie założył swoją firmę.

Jakub z Rolnik szuka żony 10: partnerka

Kuba szuka partnerki, która nie tylko zaakceptuje jego dzieci, ale także będzie z nim szczera. Marzy o kobiecie z poczuciem humoru, patrzącej na świat z dystansem, ale twardo stąpającej po ziemi. Chce wspólnie z nią angażować się w pracę nad wspólnymi celami. Jedynym słowem szuka bratniej duszy, która pomoże mu stworzyć kochający i stabilny dom dla jego pociech.

Kim jest Jakub z Rolnik szuka żony 10?
Jakub z Rolnik szuka żony 10.

10. edycja Rolnik szuka żony wystartowała 17 września. Poza Jakubem rolniczka Anna na swoje gospodarstwo zaprosiła także Dominika oraz Mikołaja. Który z panów skradnie jej serce? O tym dowiemy się niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: To już koniec popularnego programu TVP? Produkcja traci widzów…

Przypomnijmy, że oprócz Anny w programie możemy bliżej poznać Agnieszkę, Darka, Waldemara oraz Artura. Każdy z rolników i rolniczek marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki, a widzowie już niejednokrotnie mogli się przekonać, że ten program naprawdę łączy ludzi.

Jakub z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Na ten moment nie wiadomo, czy Jakub prowadzi swój profil na Instagramie. Jeśli tylko tego się dowiemy artykuł zostanie zaktualizowany.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej