Połącz się z nami

Jakub Zając: [wiek, filmy, Zenek, Instagram]

Opisy gwiazd

Jakub Zając: [wiek, filmy, Zenek, Instagram]

Jakub Zając to młody aktor, który coraz pewnie czuje się w polskiej branży filmowej. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów oraz niejednokrotnie został doceniony przez znawców tej branży. Obecnie w kinach możemy zobaczyć film, w którym wciela się w młodego głównego bohatera. Sprawdźmy zatem, co wiadomo na jego temat!

Jakub Zając: wiek

Aktor urodził się 9 sierpnia 1994 roku, a więc w tym roku będzie obchodził swoje 26 urodziny. Pochodzi z Tarnowa, jednakże na studia zdecydował się wyjechać do Łodzi. Tam w 2019 roku został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej na Wydziale Aktorstwa. Mimo to, już wcześnie pojawiał się w produkcjach telewizyjnych.

Jakub Zając: filmy

Prócz etiud szkolnych, zagrał już w  kilkunastu produkcjach filmowych. Telewidzowie przede wszystkim mogą kojarzyć go z serialu Belfer emitowanego na kanale Canal+, gdzie wcielił się w rolę Krystiana Wróblewskiego. Oprócz tego, pojawił się w filmie Najlepszy, gdzie grał między innymi z Jakubem Gierszałem oraz Monumencie. Wystąpił również w thrillerze Najlepszy i kilku innych krótkometrażowych adaptacjach.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Zając: Zenek

Najnowszym projektem, nad którym pracował jest film Zenek. To opowieść o drodze na szczyt niewątpliwej gwiazdy polskiego disco polo Zenka Martyniuka. Zając wciela się tam w głównego bohatera w latach młodości. Natomiast starszego wokalistę gra Krzysztof Czeczot. W kinach produkcja pojawiła się 14 lutego, a jej obejrzenie będzie nie lada gratką do fanów tego rodzaju muzyki. Co ciekawe, już w planach jest powstanie drugiej części historii Martyniuka. O tym, jak Zenek został przyjęty przed widzów, dowiemy się już niebawem!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Zając: Instagram

Młody aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jakub_zajac10. Jak do tej pory nie zamiesza tam licznych zdjęć oraz relacji, jednak być może wraz ze wzrostem popularności, będzie robił to systematyczniej.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry