Połącz się z nami

Krzysztof Czeczot: [wiek, filmy, Swingersi, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Krzysztof Czeczot: [wiek, filmy, Swingersi, żona, Instagram]

Krzysztof Czeczot to aktor, który pomimo dużej popularności nie obnosi się z nią i woli pozostać z dala od błysków fleszy i wywiadów. Jednakże, nie można odmówić mu wielkiego talentu i zamiłowania do wykonywanej pracy. Chcecie dowiedzieć się o nim więcej?

Krzysztof Czeczot: wiek

Mężczyzna pochodzi z Bytowa. Urodził się 25 lipca 1979 roku, a więc ma 40 lat. Jest nie tylko aktorem filmowym oraz telewizyjnym, ale także dramaturgiem i reżyserem. Oprócz tego, założył dom produkcyjny słuchowisk radiowych i audiobooków. Jest także wykładowcą w dwóch szkołach filmowych. Sam ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.

Krzysztof Czeczot: filmy

Aktor występuje zarówno w filmach, jak i serialach. Między innymi, telewidzowie mogą kojarzyć go z Samo życie, Fala zbrodni, BrzydUla i Dziewczyny ze Lwowa. Oprócz tego, zagrał w produkcjach kinowych: Dom zły, Pitbull. Nowe porządki oraz Pech to nie grzech. Ponadto był odtwórcą głównej roli w Zenek, opowiadającym o historii polskiego króla disco polo.

Krzysztof Czeczot: Swingersi

28 lutego 2020 roku, na ekranach kin zadebiutuje film zatytułowany Swingersi, gdzie Czeczot zagra jedną z głównych ról. Producenci zapewniają, że wszyscy, którzy wybiorą się do kina zostaną obdarowani porządną dawką dobrego humoru. Czy tak się rzeczywiście stanie, przekonamy się już niebawem!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@krzysztof.czeczot)

Krzysztof Czeczot: żona

Jego żoną jest Jadwiga Juczkowicz, która również pracuje w branży filmowej. Mianowicie, jest scenarzystką w wielu polskich serialach. Niedawno para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, czym mężczyzna nie omieszkał podzielić się ze swoimi fanami. Dla córki wybrali imię Pola. We wzruszającym wpisie na Instagramie nie zabrakło również pięknych słów pod adresem jego wybranki.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@krzysztof.czeczot)

Krzysztof Czeczot: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krzysztof.czeczot. To właśnie tam na bieżąco utrzymuje kontakt ze fanami i pokazuje im jak wygląda jego praca, ale także zdradza ułamki z życia prywatnego.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@krzysztof.czeczot)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry