Krzysztof Czeczot: [wiek, filmy, Swingersi, żona, Instagram]

14 lutego 2020
Przez: : KS

Krzysztof Czeczot to aktor, który pomimo dużej popularności nie obnosi się z nią i woli pozostać z dala od błysków fleszy i wywiadów. Jednakże, nie można odmówić mu wielkiego talentu i zamiłowania do wykonywanej pracy.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Czeczot (@krzysztof.czeczot)

Krzysztof Czeczot: wiek

Mężczyzna pochodzi z Bytowa. Urodził się 25 lipca 1979 roku, a więc ma 42 lata. Jest nie tylko aktorem filmowym oraz telewizyjnym, ale także dramaturgiem i reżyserem. Oprócz tego, założył dom produkcyjny słuchowisk radiowych i audiobooków. Jest także wykładowcą w dwóch szkołach filmowych. Sam ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.

Krzysztof Czeczot: filmy

Aktor występuje zarówno w filmach, jak i serialach. Między innymi, telewidzowie mogą kojarzyć go z Samo życie, Fala zbrodni, BrzydUla i Dziewczyny ze Lwowa. Oprócz tego, zagrał w produkcjach kinowych: Dom zły, Pitbull. Nowe porządki oraz Pech to nie grzech. Ponadto był odtwórcą głównej roli w Zenek, opowiadającym o historii polskiego króla disco polo. W postać głównego bohatera w latach młodości się Jakub Zając.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Czeczot (@krzysztof.czeczot)

Zobacz także: Aktorzy na premierzy filmu Swingersi.

Krzysztof Czeczot: żona

Jego żoną jest Jadwiga Juczkowicz, która również pracuje w branży filmowej. Mianowicie, jest scenarzystką w wielu polskich serialach. Niedawno para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, czym mężczyzna nie omieszkał podzielić się ze swoimi fanami. Dla córki wybrali imię Pola. We wzruszającym wpisie na Instagramie nie zabrakło również pięknych słów pod adresem jego wybranki.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@krzysztof.czeczot)

Krzysztof Czeczot: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krzysztof.czeczot. To właśnie tam na bieżąco utrzymuje kontakt ze fanami i pokazuje im jak wygląda jego praca, ale także zdradza ułamki z życia prywatnego.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@krzysztof.czeczot)

źródło: Instagram Krzysztofa Czeczota

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz