Jan Dąbrowski: [wiek, dzieci, dziewczyna, Instagram]

21 października 2019
Przez: : KS

Jan Dąbrowski jest znanym youtuberem, który bardzo aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznoścowych. W związku z tym ma wielu fanów, którzy interesują się również jego życiem prywatnym. Aby dowiedzieć się o nim więcej, przeczytajcie poniższy artykuł!

Jan Dąbrowski: wiek

Youtuber urodził się 29 września 1996 roku. Pochodzi z Legnicy. Dorastał w swoim rodzinnym mieście i tam też ukończył edukację. Obecnie zajmuje się prowadzeniem kanału, gdzie dodaje filmiki ze swoim udziałem i zaproszonymi gośćmi. Co więcej, ma sklep odzieżowy, a jego nazwa to JDabrowski Wear. Oprócz tego, jest prezenterem zarówno radiowym, jak i telewizyjnym. Telewidzowie mogą kojarzyć go z programu ,,The Voice Kids”. Zajmuje się także dubbingiem.

Jan Dąbrowski: dziewczyna

Jego wybranką jest wokalistka Sylwia Przybysz, która również jest znana z działalności na Youtube. Ich znajomość trwa już od wielu lat. Aktualnie uznaje się ich za jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Łączy ich nie tylko wielka miłość, ale także wspólna pasja do podróży i muzyki. Mimo młodego wieku zgodnie twierdzą, że chcą spędzić razem całe życie. Razem zdecydowali się na kolejny krok ku wspólnej przyszłości, jakim są zaręczyny.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Jan Dąbrowski: dzieci

Jan i Sylwia po raz pierwszy zostali rodzicami w 2020 roku. Wtedy też na świecie pojawiła się ich córeczka Pola, która szybko stała się dla nich oczkiem w głowie. Niedługo później urodziła się ich druga córeczka, Nela.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Jan Dąbrowski: Instagram

Chłopak prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @jdabrowsky. Jego aktywność śledzi aż 2 miliony użytkowników! Młody youtuber dba o to, by na bieżąco być w kontakcie ze swoimi fanami. Dodaje dużo zdjęć oraz nagrywa relacje. Wśród nich nie mogłoby zabraknąć fotografii z jego dziewczyną. Często również pokazuje swoje śliczne córeczki. Ponadto, zdradza tam nad czym aktualnie pracuje.

Zobacz także: Metamorfoza Janka Dąbrowskiego

Źródło: Instagram Jana Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej