Janek Dąbrowski pokazał swoją spektakularną metamorfozę – WOW!

22 września 2021
Przez: : MC

Janek Dąbrowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie przed rozpoczęciem treningów na siłowni, a także kilka miesięcy po nich. Trzeba przyznać, że efekt robi ogromne wrażenie! Internauci pękają z dumy i są pełni podziwu.

View this post on Instagram

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Kariera Janka

Jan Dąbrowski to popularny youtuber, bloger, a także prezenter radiowy i telewizyjny, który niezwykle aktywnie działa w mediach społecznościowych. Swoją największą popularność zawdzięcza streamowaniu grania w Minecrafta, jednak jego kariera szybko się rozwijnęła.

Ponadto Janek jest właścicielem marki odzieżowej JDabrawsky Wear i działa w branży muzycznej. Wystąpił m.in. w utworze Donia, a także prowadził audycję w radiowej „Czwórce”. Sprawdził się również w roli prowadzącego w programie The Voice Kids.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Jan od wielu lat tworzy udany związek z Sylwią Przybysz, która również może pochwalić się popularnością oraz ogromnym gronem fanów. Para ochoczo relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że na początku ubiegłego roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka, której dali na imię Pola. Jeszcze tego samego roku Sylwia poinformowała, że ponownie jest w ciąży, a dokładnie 22 marca 2021 roku urodziła się druga córka Sylwii i Jana.

View this post on Instagram

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Zobacz także: Janek oświadczył się Sylwii Przybysz

Janek Dąbrowski przeszedł metamorfozę

Jan, jako aktywny użytkownik Instagrama regularnie publikuje na swoim profilu posty i relacje. Warto dodać, że jego profil obserwuje ponad 2 miliony internautów, co jest niezwykle imponującym wynikiem. W ostatnim czasie influencer opublikował zdjęcie swojej kilkumiesięcznej metamorfozy. Jan pokazał, jak wyglądał przed rozpoczęciem treningów na siłowni, a także po nich. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna.

“Przepraszam, że tak wpycham Wam się z nagością w środku dnia, ale jaram się jak pochodnia 🙈😅 Po prawej macie mnie jeszcze dwa/trzy miesiące temu, a po lewej ja, który od miesiąca ćwiczy na siłowni 😜 Fajnie zobaczyć zarys mięśni, jednak to co w głowie się zmieniło, dzięki aktywności fizycznej to drugie 🙌🏻 “ – czytamy w poście Jana.

Jan Dąbrowski przed metamorfozą

Pod postem pojawiło się setki komentarzy, w których internauci zasypali Janka mnóstwem pozytywnych słów. Dla wielu z nich metamorfoza influencera jest ogromną motywacją do zmiany na lepsze.

“Brawo 🙌 wytrwałości w chodzeniu na siłownię 😝”

“No no Daddy 🔥 jest super progresik “

“Sztos🔥🔥💪 tak trzymaj i działaj dalej!” – czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o przemianie Jana? My jesteśmy pod wrażeniem!

źródło: Instagram Jana Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej