Jan Dąbrowski zdradził, ile kosztowały go wszystkie nieruchomości – trzymajcie się krzeseł!

5 lutego 2022
Przez: : MC

Jan Dąbrowski w jednym z ostatnich filmów opublikowanych w serwisie YouTube opowiedział o swoich nieruchomościach oraz kosztach z nimi związanych. Kwoty robią wrażenie.

Kilka słów o Janie

Jan Dąbrowski może pochwalić się ogromną popularnością w sieci. Znany i uwielbiany przez widzów youtuber, bloger, a także prezenter radiowy i telewizyjny, który aktywnie działa w mediach społecznościowych, swoją karierę rozpoczął od streamowania gry w Minecrafta. Jego działalność w sieci szybko ewoluowała i obecnie jest topowym polskim youtuberem i instagramerem.

Ponadto Janek jest właścicielem marki odzieżowej JDabrawsky Wear i działa w branży muzycznej. Sprawdził się również w roli prowadzącego w programie The Voice Kids.

Jan prywatnie od lat związany jest z Sylwią Przybysz, która również aktywnie działa w sieci. Para ochoczo relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Sylwia i Jan są zaręczeni i powoli szykują się do ślubu. Ponadto doczekali się dwóch uroczych córeczek.

Zobacz także: Zaręczyny Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego

Jan z rodziną

Nieruchomości Jana Dąbrowskiego

Jan jako aktywny użytkownik mediów społecznościowych regularnie dzieli się swoim życiem z widzami. W ostatnich tygodniach postanowił podzielić się informacjami dotyczącymi swoich nieruchomości. Okazuje się, że Jan posiada 30-metrowe mieszkanie, które wykorzystuje jako biuro. Wraz z narzeczoną i dziećmi mieszka w kolejnym mieszkaniu o powierzchni 70 mkw. Ponadto Janek rozważa kupno kolejnego mieszkania.

“Kupiłem je jakoś pięć lat temu, jak jeszcze to była dziura w ziemi. I wtedy ceny chodziły po 6800 zł za m kw., tyle mniej więcej wydałem na te dwa mieszkania (…) Jeszcze się zastanawiałem nad kupnem trzeciego mieszkania, które ma ok. 100 m kw., ale wtedy stwierdziłem, że nie ma co zamrażać tak dużej gotówki. Dzisiaj już wiem, że to był błąd, szczególnie że bardzo blisko naszego bloku będzie szła trzecia linia metra, więc ceny tych mieszkań poszybują w górę” – powiedział Janek.

Co więcej, para docelowo chce zamieszkać w domu, pod który działkę już kupili. Nabyli 0,6-hekatory teren za około 105 tys. zł. Wydali około 15 tys. zł na ogrodzenie, ok. 4,6 tys. zł za postawienie blaszaka oraz 600 zł za toaletę na terenie. Ponadto posiadają drugą działkę rekreacyjną z domkiem licząca 1,8 ha, która kosztowała ok. 235 tys. zł.

Spodziewaliście się? Doceniacie szczerość Jana?

źródło: Instagram Jana Dąbrowskiego, youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej