Janek Dąbrowski oświadczył się Sylwii Przybysz. Pierścionek jest zjawiskowy!

26 grudnia 2020
Przez: : M.J

Janek Dąbrowski oświadczył się Sylwii Przybysz, a zdjęcia zjawiskowego pierścionka pojawiły się na ich profilach w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że w życiu tej dwójki dużo się dzieje! Zobaczcie!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są jedną z tych par w polskim show-biznesie, która pomimo młodego wieku zdecydowała się na założenie rodziny. 14 stycznia 2020 roku Janek i Sylwia po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła dziewczynka, której dali na imię Pola. My byliśmy nie tylko świadkami, jak rośnie ciążowy brzuszek influencerki, ale również pokazali wspaniałe baby-shower oraz następnie chrzciny, które urządzili z rozmachem.

Zobaczcie: Dąbrowski i Przybysz ochrzcili córeczkę! Zadbali o każdy szczegół! [ZDJĘCIA]

Nie tak dawno para ogłosiła, że już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Chociaż córka Sylwii i Janka nie skończyła jeszcze roczku, to już niebawem doczeka się rodzeństwa. W niejednym wywiadzie para wyznawała, że założenie rodziny było ich świadomą decyzją, a w roli młodych rodziców odnajdują się znakomicie.

Teraz wszystko wskazuje na to, że postanowili zrobić krok naprzód i Janek Dąbrowski oświadczył się swojej ukochanej. Na Instagramie pokazali zdjęcia zjawiskowego pierścionka zaręczynowego! Zobaczcie, jak się prezentuje!

Janek Dąbrowski oświadczył się Sylwii Przybysz.

Sylwia w swoim poście zaznaczyła, że rok 2020 pomimo panującej pandemii koronawirusa i wielu zmian, które zaszły w życiu setek ludzi, ona uważa za bardzo udany. Z początkiem roku zostali rodzicami, a pod koniec zostali narzeczeństwem:

„Dla nas rok 2020 zaczął się wspaniale. Tak samo się kończy ❤️💍”

Janek Dąbrowski oświadczył się Sylwii Przybysz.

Na Janka profilu pojawiło się identyczne zdjęcie, które podpisał:

„Uff, powiedziała „tak” 💕🌝🥂”

Pod ich postami pojawiły się setki gratulacji, co wcale nas nie dziwi. Para może się pochwalić ogromną liczbą obserwatorów swoich profilii. Konto Janka obserwuje niemal 2 miliony internautów, a Sylwii 1,7 miliona!

„Jejku gratulacje ❤️❤️😍😍”

„Gratulacje Kochani ! ❤️❤️❤️😘😘😘😘”

My również serdecznie gratulujemy i życzymy, aby przyszły rok był dla nich równie udany! Nie możemy się również doczekać, aż para pochwali się radosną nowiną odnośnie przyjścia na świat ich drugiej pociechy! Życzymy szczęścia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej