Jan Górka: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

18 października 2023
Przez: : K.M.

Jan Górka to kolejny finalista z drużyny Lanberry, który zakwalifikował się do wielkiego finału czternastej edycji show The Voice of Poland. Poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Jan Górka: wiek

Janek jest absolwentem II LO w Raciborzu, a na studia wybrał się na Politechnikę Wrocławską, gdzie studiuje mechatronikę-fizykę kwantową. Jak sam przyznaje, w wolnych chwilach buduje dość nietypowe urządzenia, takie jak: paralizatory, czujniki czy roboty.

Jan Górka: kariera

Mężczyzna uwielbia tworzyć piosenki, napisał ponad 400 utworów, a do udziału w programie namówiły go siostry. Podczas przesłuchań w ciemno mężczyzna wykonał utwór OneRepublic I Ain’t Worried. Janek oczarował swoim głosem, swoje fotele odwróciły Lanberry oraz Justyna Steczkowska. Ostatecznie wybrał on drużynę Lanberry. Podczas etapu Bitwy Jan wraz z Wiktorią Stefańską-Depa wykonał utwór Daylight. Jurorka wybrała Jana do kolejnego finału.

Jan Górka: The Voice of Poland 14

The Voice of Poland to wyjątkowy program typu talent show, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. Polska edycja emitowana jest od ponad 12 lat na antenie TVP2. Do programu zgłaszają się wokaliści i wokalistki, którzy pragną zrobić wielki krok w swojej karierze i dzięki trenerom zdobyć ogromne doświadczenie. W roli jurorów znaleźli się niezmiennie: Tomson i Baron, Justyna Steczkowska, Lanberry i Marek Piekarczyk, a w roli prezenterów zobaczymy Aleksandra Sikorę i Tomasza Kammela. Odcinki show emitowane są w każdą sobotę o godzinie 20:00.

Zobacz także: Kto wygrał szóstą edycję programu The Voice Kids?

Jan Górka: Instagram

Janek uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, do jego ulubionego portalu należy Instagram. Znajdziemy go tam pod nazwą @janek_gorka, a ilość jego followersów osiągnęła właśnie 1105 osób. Jesteśmy pewni, że ta liczba się szybko zmieni.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej